link me:

Listopad 2007

Klesám (Going Under)

30. listopadu 2007 v 22:43 | Adelle |  Texty a Překlady
Teď ti řeknu, co jsem pro tebe udělala
50 tisíc slz jsem vyplakala
Křičím, klamu samu sebe a krvácím pro tebe
A ty mě stále nevyslechneš
(Klesám)

Tentokrát nechci tvou ruku, zachráním se sama
Jednou se možná probudím
Bez každodenního utrpení, tebou poražená
Jen když jsem si uvědomila, že bych klesla až na dno
Znovu umírám

Klesám
Utápím se v tobě
Navždy padám
Musím tím proniknout
Klesám

Rozmazávám a míchám pravdu a lži
Tak nevím co je pravda a co ne
Stále matoucí myšlenky v mé hlavě
Takže nemůžu věřit ani sama sobě
Znovu umírám

Klesám
Utápím se v tobě
Navždy padám
Musím tím proniknout
Klesám

Tak pokračuj a křič
Křič na mě, jsem tak vzdálená
Nebudu znovu zlomená
Musím se nadechnout, nemohu už dále klesat ke dnu

Znovu umírám
Klesám
Utápím se v tobě
Navždy padám
Musím tím proniknout
Klesám
Ben Moody-Galerie

28. listopadu 2007 v 16:16 | Adelle |  Member Ben Moody


David Hodges Životopis

25. listopadu 2007 v 11:08 | Adelle |  Member David Hodges
Celé jméno: David Hall Hodges

Datum narození: 05.12.1978

Místo narození: Little Rock, Arkansas

V Evanescence: pianista a vokálista

Členem: 1999-2002

David se připojil k Evanescence v roce 2000, aby spolupracoval na CD Origin. Poté s kapelou vystupoval v průběhu jejich show. Také pracoval na albu pro The Summit Church, na kterém je i píseň Breathe, kde zpívá Amy Lee. Několik měsíců nahrával album Fallen v Los Angeles, ale v prosinci 2002 se David rozhodl odejít, protože si myslel, že kapelu vedl více do křesťanského rocku, než Amy a Ben. V roce 2003 se David a Mark Colbert rozhodli, že založí kapelu Trading Yesterday. Kapela se skládala z Davida, Marka a Stevena McMorrana. V roce 2004 vydali demo CD s názvem The Beauty And The Tragedy. V roce 2006 Mark Colbert opustil kapelu. Jejich debutové Cd More Than This nebylo nikdy oficiálně vydáno. V roce 2007 si Trading Yesterday změnili jméno na The Age Of Information a připojili se k nim Josh Dunahoo a Will Hunt. V září 2007 vydali singl s názvem Everything Is Broken a v roce 2008 plánují vydat album. David má ale také nasvědomí další projekty. V roce 2003 spolupracoval s Benem Moodym na albu Breakaway od Kelly Clarkson. Dále spolupracoval s Anastaciou, Celine Dion a Backstreet Boys.

Terry Balsamo Životopis

24. listopadu 2007 v 13:00 | Adelle |  Member Terry Balsamo
Cele jméno: Terry Balsamo

Datum narození: 08.10.1972

Místo narození: Tampa, Florida

V Evanescence: kytarista a spoluautor textů

Členem: 2003-současnost

Terry začal svou kariéru kytaristy v Limp Bizkit, ale odešel pár let předtím, než nahráli jejich debut Three Dollar Bill, Yall$ v roce 1997. V roce 1999 se Terry přidal k rockerům z Jacksonville a vytvořili skupinu Cold. Terry zůstal v Cold a napsal a nahrál s nimi dvě alba, a to 13 Ways to Bleed on Stage (2000) a Year of the Spider (2003). Cold se připojili k Evanescence na Nintendo Fusion Tour v roce 2003. Když Ben Moody odešel od Evanescence v průběhu turné, Terry převzal jeho místo. Když se budoucnost Cold zdála problematická, Terry zůstal v Evanescence a doplnil sestavu. Podílel se na psaní textů pro The Open Door a to konkrétně na Call Me When You're Sober a Sweet Sacrifice. V roce 2005 měl mrtvici kvůli poškozené krční tepně. Terry řekl, že to byl následek krevní sraženiny v tepně, která vznikla házením hlavy na podiu. Poté, co se uzdravil, vyrazil s kapelou na turné.

Kroq-Call Me When You're Sober

21. listopadu 2007 v 20:29 | Adelle |  Videa 2006

Krásně zazpívaný Call Me When You're Sober. Bože ty vejšky xD

Recenze The Open Door

18. listopadu 2007 v 13:00 | Adelle |  News 2006
Nechápu proč Evanescence. Já osobně bych nazval toto "těleso" Amy Lee and the Evanescent Band. Podívejte se na booklet desek, na klipy, na promo materiály - všude jen Amy snažící se o tajemně zasněný výraz pod čím dál tlustší vrstvou líčidel (srovnejte si pro zajímavost nové a staré klipy Evanescence - dřív jsem si myslel, že Amy je docela kočka, ale v doposud nejnovějším videu k "Lithium" vypadá spíš "nic moc"). A proč "The Evanescent Band"? Evanescent znamená anglicky pomíjivý, a přesně taková je i doprovodná kapela Amy Lee - ústřední skladatelská dvojice Amy Lee a Ben Moody se rozpadla po úspěchu předchozího alba "Fallen" a ti současní hezcí mladíci jsou jen kulisa, křoví - a to jak v klipech a promu, tak v hudbě samotné.

Britney a Christina jsou nestydy!

18. listopadu 2007 v 12:43 | Adelle |  News 2003
I když by v těsném koženém korzetu skvěle vynikla její svůdná hruď, skrývá zpěvačka skupiny Evanescence Amy Lee (21) "všechno" pod počmáraným tričkem. Krk zdobí sametový obojek sepnutý spínacím špendlíkem, make-up obličeje je mrtvolně bledý a oči má červeně orámované. V tom, v čem Amy vystupuje na jevišti, by se ostatní holky neodvážily vyjít na ulici ani vynést smetí. Amy je prostě na mezinárodní rockové scéně královnou otrhanců. Ona i její skupina jsou neuvěřitelně úspěšní, její hlas je strhující, ale vkus má mizerný. Její image nešokuje, ale je nepřitažlivá - Amy své oblečení využívá v "boji proti sexu".

Článek z časopisu Bravo 2003

18. listopadu 2007 v 12:26 | Adelle |  News 2003
Fungují od roku 1998, ale až s hitem "Bring Me To Life" prorazili do světových hitparád. Jejich deska "Fallen" jde na dračku, ale americká církev se je rozhodla bojkotovat... Amy Lee se narodila 13.12.1981. Chodila na baptistickou klášterní školu, do roku 2000, kdy se přestěhovala do L.A., studovala na Pulaski Academy. Ben Moody také studoval na Pulaski Academy. Jeho otec Ben je profesionální fotograf, máma Melissa je ředitelkou modelingové agentury. Ben má tři sourozence.

John LeCompt Životopis

17. listopadu 2007 v 18:32 | Adelle |  Member John LeCompt
Celé jméno: John Charles LeCompt

Datum narození: 10.03.1973

Místo narození: Little Rock, Arkansas

Rodina: bratr Jimmy, manželka Shelly, dcera Bethanie, syn John Charles II.

V Evanescence: kytarista a doprovodný zpěvák

Členem: 2003-2007

Johnova kariéra je nabitá k prasknutí. Má za sebou opravdu velké množství hudebních projektů. První z nich je Mindrage. Tuto skupinu sám založil, zastával post zpěváka a kytaristy. O něco později se spojil s kytaristou skupiny Living Sacrifice, Rockym Grayem a založili skupinu Kill System. Dalšími členy jsou Chad Moore (Soul Embraced) a Lance Garvin (Living Sacrifice) Tato grupa ještě nevydala oficiální album, ale John i Rocky se kapelou stále zabývají, takže se možná něčeho dočkáme. John se také připojil s Rockym k Rockyho kapele Sound Embraced, se kterou hrál na kytaru na živých vystoupeních, a také ho můžeme slyšet v písni Seems Like Forever. Poté, co Evanescence podepsali smlouvu s Wind-Up Records, John a Rocky doplnili kapelu, aby mohli živě vystupovat a ve skupině už zůstali. Následovalo album Origin, v jehož bookletu byl John označen Amy a Benem jako nejvíce sexy muž naživo :) V roce 2003 vydali debutové cd Fallen. John je spoluautorem na písni Taking Over Me a na živých vystoupeních zpívá vokály k písni Bring Me To Life místo Paula McCoye. Další píseň, na které spolupracoval je All That I'm Living For na albu The Open Door, které vyšlo v roce 2006. V květnu 2007 John a Rocky odešli z kapely kvůli neschodám s Amy Lee. V současné době pracují na novém projektu, nazvaném Machina. Plánují vydání alba a turné.

Rozcestník Members

16. listopadu 2007 v 22:09 | Adelle |  MEMBERS
Evanescence is:

Original Members:

Former Members:

Guest Members:
David Campbell ○ David Eggar ○ Josh Freese ○ Paul McCoy Will 'Science' Hunt

Kerrang! Top 50 Sexiest People In Rock

10. listopadu 2007 v 11:02 | Adelle |  News 2005
Na téhle stránce www.evanescence-net.ic.cz jsem objevila dva roky starou anketu padesáti nejkrásnějších rockových celebrit. Že Amy ukořistila čtvrté místo, to asi nikoho nepřekvapí že? Mezi prvních pět se kromě Amy dostal např. Ville Valo, Gerard Way nebo Billie Joe Armstron z Green Day. Najdete tam i další známé celebrity jako je Avril Lavigne, Tarja Turunen, Lauri Ylönen nebo Gwen Stefani. Docela mě překvapil Marilyn Manson na 31. místě :D Takže klikněte na celý článek a mrkněte se na celou anketu, třeba tam najdete i tu svou oblíbenou hvězdu :)

MTV Europe Music Awards 2007

4. listopadu 2007 v 17:45 | Adelle |  News 2007
Ve čtvrtek 1.11.2007 proběhlo udílení cen MTV Europe Music Awards 2007, které probíhalo v Mnichově. Evanescence byli nominováni v kategorii Rock Out spolu s 30 Seconds To Mars, My Chemical Romance, Fall Out Boy a Linkin Park. Nakonec vyhráli 30 Seconds To Mars a cenu převzal Jared Leto a hned klukům volal, jak dopadli :D Evanescence bohužel nevyhráli, tak snad někdy jindy :) Ale jsem moc ráda, že se alespoň v evropské soutěži objevili, je vidět, že tu mají hodně fanoušků.