link me:

Duben 2009

DVD Vino's 07.05.1999

25. dubna 2009 v 14:08 | Adelle |  Zajímavosti
Na eBay jste si od začátku dubna mohli koupit DVD se záznamem koncertu Evanescence z roku 1999. Teda jen pokud bydlíte v Americe :) Záznam byl natočen jedním fanouškem, takže kvalita nic moc, ale je zajímavé vidět tak staré video. Na koncertě vystupovali Amy a Ben s vokálistkou Stephanie Pierce, která také nazpívala vokály k písním Understanding a Lies. Koncert proběhl v 7. května v Little Rocku v klubu Vino's a obsahuje neznámou píseň i cover verzi songu Don't Fear the Reaper od kapely Blue Oyster Cult. V té době bylo Amy pouhých sedmnáct let a měla ještě svou původní barvu vlasů. Na všechny písně se můžete kouknout na youtube.com nebo si je stáhnout na evanescencewebsite.com, tak do toho!


Under reconstruction!

24. dubna 2009 v 9:43 | Adelle |  Novinky
Jelikož jsem dneska ráno zjistila, že všechny obrázky, které jsem měla uložené přes imagehaven.net se smazaly, rozhodla jsem se pro rekonstrukci blogu (opět)! Docela mě to mrzí, protože včechny fotky z koncertů byly uploadovány právě přes tento program, takže se všechny smazaly. Naštěstí je mam uložené, ale jelikož teď mam dost málo času, nevím, kdy se dostanu k tomu, abych je sem hodila, protože těch galerií je opravdu dost. Prozatím upravím ostatní články a chystám se přeložit pár starších článečků, aby tu taky přibyl nějaký update. Při této příležitosti se vás ptám, jaké změny byste tu uvítali a co byste tu změnili, a také mi prosím napište, kdo z vás chce zůstat mým sb. Vím, že tento blog není moc aktivní, a tak hádám, že spousta z vás si mě už dávno smazalo, tak se pls ozvěte :) Mějte se krásně. S láskou Adelle.

Amy o Evanescence day & Legends and Lyrics

23. dubna 2009 v 16:49 | Adelle |  News 2009
Ahojky, všichni! Jen jsem vám chtěla říct ahoj. Viděla jsem všechny věci týkající se "evanescence day" a neuvědomila jsem si, že je to výročí vydání naší první nahrávky! Šest let!? Zdá se mi, že to bylo tak před sto lety. Vzpomínám na den, kdy jsme byli v Seattlu a zašli jsme do obchodu s cédečky - šílené na tom je, že v podstatě už neexistuje - a každý jsme si koupili jednu kopii. Vlastně já si koupila dvě pro štěstí. Opravdu si toho moc nepamatuju - je to zamlžené. Ale vzpomínám si, že ve výloze byl plakát s obalem naší desky, musela jsem si to vyfotit.

Jak moc je Amy podle vás hot?

20. dubna 2009 v 18:52 | Adelle |  News 2009
Já vám to sem prostě musim dát :D Na evanescence-net jsem objevila anketu o Nejžhavější ženu světa, ve které můžete hlasovat i pro Amy! Za čtrnáct dní se dokázala vyhoupnout z 34. až na 4. místo, což je bezva :) Amy Lee oplývá přívlastky jako nejsladší, nejlepší nebo neposkvrněně krásná (krásně řečeno). Já osobně si myslím, že Amy je fakt kus, protože i bez makeupu je nádherná a svá. Takže pokud si stejně jako já myslíte, že by Amy měla vyhrát, není nic snadnějšího než hlasovat, což můžete z jedné IP adresy jednou denně. Uvídíme jak se jí povede :) V anketě můžete najít sto nejkrásnějších žen, ať už modelek, hereček nebo zpěvaček, ale opovažte se hlasovat pro někoho jiného :D

Amy o 3rd Annual Lunch Box Auction

20. dubna 2009 v 15:57 | Adelle |  News 2008
Ahoj všichni! Přeji hezké prázdniny. Jsem ráda, že se vám líbí moje krabička na oběd, asi týden mého života jsem tím byla posedlá. Je legrační, že pokaždé, když dokončím nějakou takovou věc, říkám si: Sakra, tohle si chci nechat! Viděl někdo pár Ugs (značka bot), které jsem udělala před několika lety? Sesbírala jsem okolo milionu malých medvídků, školních čepiček, kostiček lega a spoustu dalšího, pak jsem to všechno sešila a polepila na celý povrch těch bot. Vypadaly jako obrovská chodidla z transformers. Milovala jsem je! Ale zpět ke krabičkám. Aukce krabiček na oběd je skvělá věc a výtěžek jde na dobrou věc, nakrmení hladových lidí v New Yorku a jižní Africe. A jestli se vám tenhle umělecký kousek zdá moc drahý, můžete jít tento rok vypomáhat do vývařovny na hodinku nebo na dvě. Nebo upečte koláč pro svého vrátného. Všichni mají rádi koláče, a ti kdo ne, tak ty vždycky potěší, že je tu někdo, komu na nich záleží dost na to, aby jim upekl koláč.

Ben Moody stále žije a vydává album!

10. dubna 2009 v 19:33 | Adelle |  Member Ben Moody
Už dlouhou dobu jsem nepsala nic o Benovi, a tak vám přináším novinky ohledně Benova působení na hudební scéně. Ben Moody založil nahrávací společnost s názvem FNR Records, která podporuje hlavně mladé talenty, jako je například Hana Pestle (pokud neznáte, její píseň by se měla dokonce objevit na soundtracku k filmu New Moon). V roce 2008 vyšlo Benovo sólové album Mutiny Bootleg E.P. na kterém najdete čtyři písně - Never Turn Back, Everything Burns, The Way We Are a Wishing Well, z nichž určitě znáte Everything Burns, na které tentokrát spolupracovala již zmiňovaná Hana Pestle. Všechny písně napsal a nahrál Ben a Hana na nich zpívá vokály. Je vidět, že jsou s Benem dobrá dvojka a perfektně si sedli. Už v tomto roce by mělo vyjít Benovo sólové album, ale bližší informace jsem nezjistila, snad jen datum 03.03. 2009, ovšem hádám, že není konečné. Snad se brzy něco objeví. To je o Benovi asi vše, jsem moc ráda, že se mu daří :)