link me:

Amy o Evanescence day & Legends and Lyrics

23. dubna 2009 v 16:49 | Adelle |  News 2009
Ahojky, všichni! Jen jsem vám chtěla říct ahoj. Viděla jsem všechny věci týkající se "evanescence day" a neuvědomila jsem si, že je to výročí vydání naší první nahrávky! Šest let!? Zdá se mi, že to bylo tak před sto lety. Vzpomínám na den, kdy jsme byli v Seattlu a zašli jsme do obchodu s cédečky - šílené na tom je, že v podstatě už neexistuje - a každý jsme si koupili jednu kopii. Vlastně já si koupila dvě pro štěstí. Opravdu si toho moc nepamatuju - je to zamlžené. Ale vzpomínám si, že ve výloze byl plakát s obalem naší desky, musela jsem si to vyfotit.


Když už mluvím o obchodech s cédečky, slyšeli jste, že všechny obchody Virgin se zavírají? To je tak smutné. A divné. Opravdu se dočkáme konce obchodů s hudbou. Nebylo to tak šokující, když se začaly zavírat malé obchůdky, ale teď už nebudou žádné Virgin obchody v New Yorku. Circuit City se také zavírá. Bude mi scházet chození do obchodů s hudbou, prohrabávání se věcmi, které nepotřebuji, ptaní se chlápka za pultem, které cd zrovna hraje, protože se mi líbí, a pocit, že existuje místo, kam patřím. Možná je to hloupé, ale je tu něco opravdu magického na historii hudby - od Beatles k Neilovi Youngovi, přes Nirvanu až k Björk - a mít tam malé místečko. Právě mezi Eurythmics a Everclear. Doufám, že tahle nová éra zdánlivě neomezených informací bude mít stále něco magického. Doufám, že dobrá hudba bude stále prosvítat skrz neskutečně velké moře hluku. Doufám, že rádiové stanice a nahrávací společnosti budou raději hledat způsob, jak obnovit svou důvěru v hudbu a originalitu, a nebo budou pokračovat stejně jako teď a budou vymírat stejně, jako se to již děje.

Legends and Lyrics byla pěkně šílená věc. Ukazuje se, že Dwight Yoakam je naprosto badass??? Hádám, že jsem posední, kdo by to měl vědět, protože obvykle neposlouchám country, ale on je vážně skvělý. Hudebník, komik, vypravěč, prostě profesionál. Gavin DeGraw je tak opravdu talentovaný. Je skvělý skladatel a jeho hlas je bláznivý. Říkám to všechno jen proto, že jsem jsem o nich předtím opravdu nic nevěděla, než jsem jela do Nashville. My tři jsme seděli v kroužku na pódiu a hráli jsme stejné písně, to bylo něco mezi geniálním a veselým - my všichni jsme nesmírně rozdílní. Myslím si, že tohle je důvod, proč se mi to tak líbilo. Ta hudba byla naprosto skvělá. Jsem nervózní a rozechvělá z toho, až to uvidím. Děkuju hladovým a unaveným lidem, kteří šli takovou dálku, aby nás ten den podpořili. Znamenalo to pro mne opravdu mnoho. Děkuju Susaně a Kaiden za sadu na cupcake a děkuju za přání (card?). Moje sestra Carrie tam byla se mnou a hrály jsme stále znovu a znovu až do oblbnutí pirátskej song. Kaiden, jsi úžasná a přeju si, abych mohla být tebou objímána každý den!

Jsem hrozně spokojená s hudbou, na které poslední dobou pracuju - zatím to nemá žádný název, takže klídek! Díky za ocenění hudby, kterou jsem doposud vytvořila a děkuji, že stojíte při mě i v chvílích ticha. S láskou, Amy.

EvThreads 08.03.2009, překlad by Adelle
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 _TyNuSh_ _TyNuSh_ | Web | 23. dubna 2009 v 16:59 | Reagovat

Je u nás SONB!se přihlaš:-)

2 anonym anonym | 23. dubna 2009 v 17:05 | Reagovat

jakou má amy přezdívku na evthreads? nevíte to někdo?

3 Lintu Lintu | Web | 23. dubna 2009 v 17:36 | Reagovat

Jasně Amy stojíme při tobě. :)

4 Aarky Aarky | Web | 23. dubna 2009 v 18:32 | Reagovat

Aaaa nemám ji a ráda bych ji vlastnila také... tak ti píšu teda:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.