link me:

Květen 2009

Nová galerie aneb přehlednost nade vše!

23. května 2009 v 22:52 | Adelle |  BLOG & ME
Teda aspoň doufám :D Když už tu pomalu ale jistě probíhá rekounstrukce, říkala jsem si, že by to chcelo vzít pořádně od podlahy! A jelikož už mě galerie pěkně vytáčí, rozhodla jsem se ji udělat samostatně. (zde) Prozatím update nic moc, ale časem by tam měly přibýt všechny fotky, které jsou tady. Já vim, řikáte si, že sem se asi zbláznila, ale už mě pořád nebaví všechno předělávat zas a zas, takže teď mega rekonstrukce, a pak už hooodně dlouhou dobu na nic nemáknu :D Mějte se krásně a hlavně se mnou mějte trpělivost, s láskou Adelle.

Making Of Fallen

18. května 2009 v 13:03 | Adelle |  Zajímavosti
....alias Jak Amy Lee, Ben Moody, David Hodges a Josh Freese nahrávali album. Konečně mě napadlo, že bych sem mohla videa z nahrávání Fallen dát. Jedná se o deset videí, které mají dohromady přes 50 minut a uvídíte na nich, jak se jednotlivé písně vlastně dávají dohromady. Dobrovolně se přiznávám, že sem všechny videa ani neviděla, protože některá vážně nejsou moc záživná, zato vtipná dost (hlavně olympiáda v házení láhví do koše, která zabírá tak tři videa), no uvidíte sami :) Můžete na nich vidět nahrávání písní z Fallen (Going Under, Bring Me to Life, Everybody's Fool, Whisper a Imaginary) ale taky těch, která se na album nedostala (Missing a Farther Away). Určitě se alespoň na část mrkněte, třeba na part 7, ta je docela záživná, jinak se docela divím, že album nakonec vyšlo, protože timhle tempem to muselo trvat fakt dlouho :D

Part 1Part 2Part 3Part 4Part 5Part 6Part 7Part 8Part 9Part 10

Old cemetery photos updated

15. května 2009 v 21:06 | Adelle |  Updates
Objevily se další fotečky, ale žádné nové nečekejte :D Jen ty staré, ale v lepší kvalitě. Ty staré jsem nahradila těmi většími a zařadila do příslušných galerií. Zbožňuju ten "snow white queen shoot" a tu hřbitovní dvojku v podobě Amy a Bena taky :) Tak se pokochejte a připomeňte si staré dobré časy.

free image host free image host free image host free image host free image host