link me:

Říjen 2009

November is here & time is running out

31. října 2009 v 18:42 | Adelle |  News 2009
...a postupně se začínají objevovat informace týkající se připravovaných vystoupení Evanescence. Sestava pro nadcházející vystoupení na festivalu Maquinaria v Sao Paulu je jasná: vedle Amy, Tima a Terryho se objeví i Will Hunt, který doplnil sestavu po odchodu Rockyho Graye. Pokud byste očekávali na postu kytaristy Troye McLawhorna, tak vás zklamu. Amy na twitter.com oznámila, že jeho místo zastoupí James Black z kapely Finger 11. Zatím ale není jasné, jestli tomu bude tak i na koncertě v New Yorku. Kapela měla také během tohoto týdne první společnou zkoušku, na které vznikla i nejnovější fotka všech členů pohromadě (link - podle některých komentářů muž stojící za pianem je nápadně podobný Benovi Moodymu. O spolupráci Evanescence s Benem dosti pochybuji, ale je fakt, že se Benovi docela podobá.) Dnes se také objevila informace, že předskokany na newyorském koncertě budou Civil Twilight, tříčlenná kapela, která je původně z Kapského města a stejně jako Evanescence má smlouvu s Wind-up Records.

Nová tvorba Evanescence bude trochu jako Portishead

30. října 2009 v 21:43 | Adelle |  News 2009
Zpěvačka kapely Evanescence, Amy Lee, říká, že práce na novém albu je v plném proudu - ale také prozradila, že kapela nic nového na chystaném festivalu v Sao Paulu nezahraje. 'Zahrajeme to nejlepší', přislíbila Amy. Po dvouleté přestávce se kapela připravuje na druhou návštěvu Brazílie, kde, jak zpěvačka věří, jsou fanoušci 'velmi speciální'. Při telefonickém rozhovoru byla Amy uvolněná a nadšená. Bohužel brazilské publikum neuslyší žádné nové písně - poslední album The Open Door bylo vydáno v roce 2006 a další dorazí na pulty obchodů během příštího roku. Mezitím původní členové, kytarista Jonh LeCompt a bubeník Rocky Gray, opustili kapelu. Kvůli této události byl proces skládání v podstatně pozastaven a do repertoáru Evanescence nepřibyly žádné písně.

Gallery update alias Amy's still alive

29. října 2009 v 18:43 | Adelle |  Updates
Do galerie jsem přidala nejrůznější fotky z roku 2009, včetně těch nejnovějších ze studia. Určitě se mrkněte, opravdu stojí za to. Dále přibyly fotky Amy a Joshe, fotečky, které Amy přidala na twitter.com, fotka z Legends and Lyrics a také dvě nádherné fotky, které fotil Josh. Takže check it out!

free image host free image host free image host free image host

Že by světový rekord? ;)

27. října 2009 v 15:07 | Adelle |  News 2009
Nemohu uvěřit, že se lístky na show v New Yorku vyprodaly tak rychle. 20 minut nebo tak nějak? Neskutečné. Lidičky, jste vážně úžasní a já jsem naprosto nadšená. Původně jsme chtěli vystoupení oznámit tak den dva před datem uskutečnění, ale to opravdu znervózňovalo organizítora, agenturu, která akci zařizuje, i samotné vedení místa, kde se show uskuteční. Momentálně mají opravdu moc práce s naplněním místa, i když mají měsíce na propagaci (ne všichni fanoušci jsou jako vy!) Děkuji za to, že jste tak úžasní. Amy

Secret show & pictures update!

21. října 2009 v 14:50 | Adelle |  News 2009
30
Takových novinek, že ani nevím, kde začít. Na oficiální stránce kapely se objevilo info o Secret Show, která se bude konat 4. listopadu v New Yorku. K tomu se vztahuje krátká zpráva od Amy: We want to play a little warm up show for friends before playing for 40,000 people in Brazil. Tickets will be available for pre-sale through EvClub starting tomorrow (10/21) at noon EDT, until 9 pm on Thursday. They will... be available to everyone starting Friday at noon. Takže pokud se chystáte na krátký výlet, honem kupujte lístky :) Dále se objevily dvě nové fotky Amy (link), které fotil její manžel Josh Harzler. Fotky byly pořízeny v New Yorku, u nich doma: Just wanted to give credit where it's due: Josh took all the new pics 2 weeks ago at our home. I think he's getting really good at it. Do sekce Links byly také přidány adresy na oficiální stránku na portálu facebook.com a twitter.com.

Exkluzivní interview pro Evanescence Website

18. října 2009 v 16:30 | Adelle |  News 2007
(má snaha přeložit tento obsáhlý rozhovor nevyšla, zkopírováno z evanescence-net.ic.cz ) Drahá Amy, předtím, než jsme začali psát tyto stránky, přemýšleli jsme detailně o spoustě nápadů a velmi dobrých úmyslů včetně vtipných narážek, které se objeví na konci rozhovoru... Ale pak jsme změnili názor: proč bychom se měli snažit o dokonalý rozhovor? Nechceme vyhrát Pulitzerovu cenu a nejsme novináři. Díkybohu. Dokonce jsme měli tu drzost sami se zabalit jako dárek, a to do kostýmů sedmi trpaslíků. Čímž jsme se zbavili všech starých otázek a nabrali zcela nový směr. Rozhovory obvykle začínají tímhle způsobem: "V luxusním hotelu v New Yorku nebo v Londýně..." a tak začneme takto:

Ve stovkách italských domů sedí před svými počítači spousty kluků a holek a snaží se vymyslet něco chytrého, na co by se zeptali svého idola, váhají mezi miliony otázek a bojují s pochybnostmi... připravují interview s umělcem, bez toho, že by se kohokoli ptali na povolení, a chystají se ho uveřejnit na webové stránce. Zabralo to čtyři a půl roku, ale dotáhli jsme to do konce a přes to všechno se to konečně děje: Evanescence Website jde dělat rozhovor s Amy Lee! Konečně jsme odhalili, zda opravdu existuje song "Catherine", jestli je nápoj "Lies" pojmenovaný jen náhodou totožně jako song z desky "Origin" a také kam se poděl nevydaný materiál z "The Open Door". Je zbytečné dodávat, že zvídavost fanoušků se týká i minulosti Evanescence, b-side songů a písní, které nebyly nikdy zahrány živě. Takže začneme od počátku... [v originále "So, let's start from the origin…" ;) - pozn.překl.]

Všude samé otázky....

17. října 2009 v 18:59 | Adelle |  News 2009
Sedím tu a pročítám tu spoustu otázek a komentářů v sekci "Ask me" a pokouším se najít jednu otázku, na kterou jsem neodpověděla, ale chtěla bych. Hádám, že jsem jen chtěla říct děkuji za to, že se díky vám cítím dobře. Ha. Je opravdu hezké vědět, že hodně z vás chybí hudba a chcete vědět, kdy ji zase uslyšíte.

Dostala jsem se do bodu, kdy na ni pracuji skoro každý den (spíš bych měla říct každou noc). Úplně jsem se do ní zamilovala. Dost na to, abych za ni bojovala. Dost na to, abych znovu otevřela dveře světu plnému chaosu, ačkoli mě děsí. Nechci prozradit příliš mnoho o tom, jak bude znít, protože před dokončením se ještě mnoho změní, ale nebude znít tak, jak byste očekávali. Rozhodně to není šťastná "vdaná" hudba, ale také to není tak, že bych celou dobu umírala. Je temná, sarkastická, zábavná, podivná a velmi rozdílná současně. Nutí mě to cítit se naživu a přála bych si, abych vám ji mohla ukázat hned. Kdybyste byli u mě doma, nalila bych vám pití, pustili bychom si jí pořádně nahlas a rockovali bychom. Vím, že byste si ji zamilovali. Děkuji všem, kdo řekl, že se hudba dotkla jeho života. Mého se dotkla také v mnoha směrech.

Maquinaria Festival 2009

14. října 2009 v 16:44 | Adelle |  Videa 2009

Konečně nějaká novinka ohledně festivalu. Amy natočla kraťoučký video, kde je konečně vidět jak je vlstně ostříhaná. Je to fakt super, moc jí to sluší. Amy napsala na svůj twitter, že je nejvyší čas se začít připravovat na vystoupení, a že už přemýšlí, co si vezme na sebe. Já osobně umírám zvědavostí :)