link me:

Březen 2010

Názor Amy Lee na We Are The Fallen

30. března 2010 v 17:39 | Adelle |  News 2010
Frontwoman Evanescence, Amy Lee, v rozhovoru pro časopis Billboard řekla, že nemá žádný názor na kapelu We Are The Fallen, která se převážně skádá z bývalých členů Evanescence. "We Are The Fallen nemají nic splečného se mnou, ani s Evanescence. Jediná věc, která mi na tom opravdu vadí, je to, že se všude píše o 'zakládajících členech Evanescence'. Ben a já jsme jediní původní členové Evanescence, John a Rocky se ke kapele připojili poté, co jsme už nahráli Fallen. Takže spoustu let se kapela neskládala z nikoho jiného kromě mě a Bena. Nemám na ně žádný názor a nechci o nich nic říkat."
Amy and Steve Lillywhite in studio

20. března 2010 v 12:14 | Adelle |  Videa 2010


John LeCompt se vyjadřuje k We Are The Fallen

11. března 2010 v 14:52 | Adelle |  We Are The Fallen
Čau lidi. Koukal jsem se na komentáře, které jste napsali k našemu videu prvního vystoupení na youtube a na pár dalších videí pojmenovaných Carly vs. Amy a Evanescence vs. We are the Fallen. Úplně podporuju názory, které tam jsou, ale tady bych rád řekl....jsou to kecy!!! Viděli jste to? Pár těchto lidí žije úplně mimo realitu. Slyšeli jste někdy frázi: žij a nech žít? Vážně, některé z těchto komentářů mě přinutili k tomu, že se stydím za lidskou rasu. 'Bla, bla, bla, Amy to umí mnohem líp než Carly' a 'Carly je lepší než Amy' nebo 'WATF by měli chcípnout'. WOW. Všechny vás teď zasvětím do našeho tajemství, než to zjistíte sami...... jste připraveni?????? Ben, Rocky, Marty a já jsme poslední dva roky tajně dělali výzkum klonování. Řekl jsem vám, že pracuji na projektu MASCHINA, ale to byla jen zástěrka. Když jsme dokončili náš výzkum, vloupali jsme se do jistého bytu, ukradli chomáč vlasů z jejího kartáče a naklonovali jsme naši zpěvačku. Tady to máte. Ještě jedna věc, ačkoli.... kašleme na klonování, protože Carly nevypadá jako ona, nezpívá jako ona, nepíše jako ona, ve všem je od ní odlišná. Takže naše hudba je taky jiná, všichni se na ní podílíme a spolupracujeme a všichni jsme nadšení, že tady jsme. Je úžasné, že jsme tak hrozně selhali a jsme stále obviňováni z kopírování našich vlastních věcí. Takže, jestli to zní, jakože jsme chtěli stvořit přesně tu samou věc, dobře, zastřelte mě, protože si připadám, jako bych byl na prášcích.
P.S. (Víte, někteří idioti na youtube si tohle přečtou a uvěří, že jsme se opravdu vloupali do bytu Amy)

Amy vysvětluje důvody vydání Together Again

9. března 2010 v 22:02 | Adelle |  News 2010
Bolest je velká část života. Je to věc, která nás přináší na zem a pevně nás spojuje s ostatními lidmi. Nikdy jsem se necítila být blíže lidem, než ve chvílích velkého smutku nebo neštěstí, a hádám, že to je ta věc, která nás, lidi po celém světě, právě teď spojuje s lidmi z Haiti. Jsme stejné bytosti se stejným srdcem, a i když se někdy můžeme cítit silní, jsme naprosto bezmocní ve srovnání s křehkostí tohoto světa. Špatné věci se stávají. Někdy to není ničí chyba. Ale bolest, kterou pociťujeme, by nás měla dělat lepšími.... více vnímavími k ostatním a více uvědomující si náš vliv na jejich životy. Nezáleží na tom, co dáváme, lidé po celém světě budou zranění, tak jako jsme my. Ale možná tohle je ten smysl, a je to na nás zkusit se spojit s tou bolestí místo toho, abychom ji potlačili, a to je to, co nás dělá lidskými.

Evanescence se nejen v tvorbě posouvají dál

9. března 2010 v 17:46 | Adelle |  News 2010
,Je tu spoustu nesmyslů a hovadin spojených se jménem kapely', říká Amy Lee. ,Ale jsem připravená se přes ně přenést. Zjistila jsem, že Evanescence je to, kým jsem.' A Amy opravdu nežertuje. Od té doby, co vyhráli Grammy za multiplatinové debutové album Fallen, sužovaly kapelu vnitří boje a změny v sestavě, které začaly odchodem spoluzakladatele Bena Moodyho v roce 2003. V roce 2006 se na veřejnosti hodně propíral spor, kvůli kterému zbývající původní členové (kytarista John LeCompt a bubeník Rocky Gray) kapelu opustili anebo byli vyhozeni. Brzy se opět připojili k Benovi Moodymu a společně s Carly Smithson založili kapelu s názvem We Are The Fallen.
Evanescence se také posouvají dál. V září vydají první album od roku 2006 v nové sestavě a v novém stylu. Amy Lee, kytarista Terry Balsamo, basák Tim McCord, bubeník Will Hunt a nejnovější člen kapely, producent a skladatel Will "Science" Hunt (ano je to pravda, kapela má dva členy, kteří se jmenují stejně!) v newyorském studiu nahrávají album s producentem Stevem Lillywhitem (U2, Rolling Stones). A charakteristický tvrdý, rockový sound Evanescence vedou směrem electro-popu, inspirováni kapelami Massive Attack, Björk a Porishead. ,Album obsahuje změněné, převrácené a zkreslené zvuky', říká Amy. ,Některé věci jsou opravdu legrační.'

We Are The Fallen-Without You

7. března 2010 v 13:45 | Adelle |  Texty a Překlady
Do you see me, I stand before your eyes
Here in pieces, let me in your mind
When did love fade, why are we at war,
Where did we fall, where did we go wrong,
Have we lost it all?

Oh I let you go to feel the light outside
Oh I without you I just feel
I just feel so alive

I can define where the well ran dry
I remember every tear I cried
Memories of lies, wasted all this time
Now we've lost it all

Oh I let you go to feel the light outside
Oh I without you I just feel so alive
There must be more to life
Than I just left behind
Oh I without you I just feel
I just feel so alive

I step into sunlight
Fueled by rage and delight
Theres no place for weakness
I'll forget your sweet kiss

Oh I let you go to feel the light outside
Oh I without you I just feel so alive
There must be more to life
Than I just left behind
Oh I without you I just feel
I just feel so alive.

Amy o novém albu a složení kapely!

7. března 2010 v 10:40 | Adelle |  News 2010
Ahoj lidičky, je tu jedna věc, kterou bych vám chtěla objasnit. Troy se k nám na turné nepřipojí. Momentálně je členem Seether a skládá s nimi, což je pro něj velká šance k rozvoji. V současné době také pracují na novém albu. Bude nám na turné velmi scházet, ale jsem za něj šťastná. Je to velmi milý a telentovaný muž, který si zaslouží tvořivě zazářit. Terry bude na albu hrát všechny kytarové části, a až se bude blížit turné, rozhodneme se, kdo s námi bude hrát živě jako druhý kytarista. Složení kapely je jinak stejné (pozn. Terry Balsamo, Tim McCord a Will Hunt), ale přidal se k nám Will Hunt (pozn. bubeník a producent, který s Amy pracoval na Sally's Song).
Mimochodem je velmi těžké popsat, jak bude album jako celek znít, až ho uslyšíte, tak pochopíte. Rozhodně je to stále Evanescence, spíše bych to takle nazývat neměla, protože se pořád vyvíjíme. Nemůžu se dočkat, až ho uslyším dokončené. Momentálně jsem velmi šťatsná a zažívám spoustu legrace, je dobré dělat opět to, co miluji. S láskou, Amy.

We Are The Fallen o svém debutu a turné!

4. března 2010 v 18:32 | Adelle |  We Are The Fallen
We Are The Fallen
Tohle je pro nás velmi vzrušující období, a rádi bychom vám poděkovali za podporu a náklonost, kterou jste nám projevili. Nějakou dobu jsme od vás byli odříznuti kvůli skládání a nahrávání nové hudby a nemůžeme se dočkat, až ji s vámi všemi budeme sdílet. Když jsme začali skládát první várku písní, rychle jsem poznali, že pracujeme na něčem velmi speciálním. Předtím, než jsme si to vůbec uvědomili, jsme spíše než pár písní měli celé album, které stálo za to, že jsme nemohli už déle čekat s nahráváním. Po tom, co jsme strávili dva měsíce v NRG Studios v severním Hollywoodu, jsme nahráli něco, o čem si myslíme, že je to ta nejlepší hudba, které jsme kdy byly součástí. Jsme tak nesmírně pyšní na album, které jsme společně stvořili a nemůžeme se dočkat, až ho uslyšíte. Našli jsme skvělého partnera, a to Universal Republic Records, který vydá náš debut velmi brzy. Rok 2010 je pro nás velmi vzrušující a máme mnoho plánů, které se velmi brzy dozvíte. Tady je pár věcí, které se v nejbližší době uskuteční a o kterých si myslíme, že byste se měli stát jejich součástí: