link me:

Červenec 2010

I já se bojím, i já cítím bolest a smutek

21. července 2010 v 19:07 | Adelle |  News 1998-2002
160
Většina z vás pravděpodobně neměla to štěstí slyšet velmi limitované EP téhle supernaturalitické impozantní kapely, která zdobí svět už pár let. Možná jste slyšeli jejich píseň na kompilaci v.beta nebo na We the Living Volume 3 (od True Tunes), ale to je zatím vše, kde se tahle záhadná kapela projevila. Objevily se zvěsti, že nakonec vydali pár písní, ale nic nebylo potvrzeno. Takže jsme je vystopovali a snažili se zjistit, co je u nich nového. Spojili jsme se s kytaristou/ bubeníkem/ programátorem téhle kapely, s Benem Moodym a zeptali se ho na pár otázek.

Another piece of the puzzle

21. července 2010 v 13:49 | Adelle |  Videa 2010

New studio photos!

20. července 2010 v 21:04 | Adelle |  Updates
Jupí! Objevily se nové fotky ze studia, kde Evanescence zuřivě nahrávají nové album :) Na většině fotkách je Amy sedící u klavíru, a když se na ně tak koukám, zajímalo by mě, kde Amy bere tak dlouhý vlasy, už jí teda pořádně narostly! Na společné fotce je Terry, Will, Amy a Tim s parádníma brýlema :D Více fotek nejdte v galerii.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Legends & Lyrics Update

20. července 2010 v 20:19 | Adelle |  News 2010
159
Už jen málokdo doufal, že se dočká záznamu vystoupení z Legends and Lyrics, které proběhlo 23.02. 2009. Amy společně s Terrym a pravděpodobně s cellistou Davidem Eggarem zahrála pár starších akustických písní a jednu úplně novou, která byla pro všechny velkou záhadou. Znám byl jen její název: Your Love, a tak všichni netrpělivě čekali, kdy video spatří světlo světa. Tým z Legends and Lyrics na to reagoval pár zprávami, které se minulý týden objevily na internetu a které jsem pro vás přeložila a můžete si je přečíst v celém článku. Pár dní po zveřejnění těchto zpráv se konečně objevila třicetisekundová ukázka Your Love! Takže enjoy it!

Legends & Lyrics-Your Love

20. července 2010 v 19:27 | Adelle |  Videa 2009

Novinka Evanescence se zřejmě opozdí

14. července 2010 v 10:55 | Adelle |  News 2010
179
Fanoušci amerických Evanescence čekají už čtvrtým rokem na novou nahrávku, a jak se zdá, ještě si nějaký pátek počkají. Amy Lee, jediná původní členka, se totiž rozhodla, že si společně s ostatními muzikanty dopřeje kratší pauzu.
Nástupce alba The Open Door z roku 2006 měl podle původních předpokladů vyjít letos na podzim. Kvůli rozhodnutí zpěvačky ale není jasné, kdy se přesně placka dostane na pulty. Amy Lee na webu kapely napsala: "Potřebujeme nějaký čas volno, abychom se dostali do té správné kreativní nálady. Brzy se ale do studia vrátíme a myslím, že výsledek bude stát za to." Frontmanka také prozradila informace k aktuálnímu stavu labelu Wind-Up Records, kterému se Evanescence upsali. "Stejně jako jiná vydavatelství si i to naše prochází nejistou dobou. Spousta věcí je nejasných a než doděláme album, chci si být jistá, že vše funguje, jak má," uvedla na stránkách kapely.