link me:

Říjen 2010

New candids added!

19. října 2010 v 19:43 | Adelle |  Updates
Do galerie jsem přidala pár fotek z twitter.com, které Amy přidává na svůj profil. Určitě se mrkněte
na fotky požáru ze studia, na to, jak Amy trávila své výročí, nebo na jednu prastarou věcičku, kterou Amy našla na půdě :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Evanescence in studio

18. října 2010 v 19:45 | Adelle |  Updates
Jsou tu nové fotky členů ze studia! Pokud nahrávají stejným tempem, jak často pózují tak je nové album za dveřmi :D Na fotkách můžete vidět Amy, Terryho, Tima, Willa Hunta č. 1, Steva Lillywhita a chlápka v kšiltovce, o kterém pořád dumám, kdo by to mohl být.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

A message from Ben Moody

14. října 2010 v 20:00 | Adelle |  Member Ben Moody
Jmenuji se Ben Moody a jsem zakládající člen Evanescence. Většinou se nevyjadřuji v diskuzních fórech ani nepročítám zprávy na zdi nebo recenze na mou práci a skoro nikdy nečtu komentáře k videům na YouTube. Nicméně, když jsem přátelům ukazoval video na úvodní singl mé kapely We Are The Fallen, Bury Me Alive, na stránce YouTube, nemohl jsem si nevšimnout, že u něj bylo napsáno okolo 4000 komentářů. Ovládla mne zvědavost a zjistil jsem, co si vysloužilo tisíce komentářů a takovou diskuzi.  
Nikdy jsem nebýval ten, kdo by důvěřoval většinou příliš kritickým a přehnaně zlomyslným názorům anonymních skupin lidí na internetu. Ani mě neovlivnilo to, že kritika a zloba byly mnohokrát směřovány na mě. Nejsem posedlý tím, co o mě lidé, které jsem nikdy nepotkal, říkají. A NIKDY jsem na to nereagoval, nebránil se ani nevyvracel mylné informace a nepřesnosti o mém životě. Ale z nějakého důvodu jsem nucen promluvit. Nepochybuji, že mnoho z vás si tohle špatně vyloží jako domýšlivý pokus o ospravedlnění. Ale pravdou je, že má jediná naděje je možnost navrátit klid něčemu, co pro mě znamená více, než si kdokoli uvědomuje.  

Will says new songs are amazing

8. října 2010 v 22:23 | Adelle |  News 2010
Jak vidíš svou budoucnost v Black Label Society? Když tvůj předchůdce Craig Nunenmacher odešel, kapela mu naznačila, že pro něj budou dveře vždy otevřeny. A co ty? Na čem jsi se s kapelou dohodl?
Kromě Black Label Society hraju také na bicí v Evanescence a pro Tommyho Lee a Methods Of Mayhem. Znám Craiga, je to skvělej chlap. To on se rozhodl jít jinou cestou, trochu více serióznější, co se peněz týče, čemuž rozumím. Mám také rodinu a o to tu jde. Z počátku jsem souhlasil s tím, že s nimi nahraju jen album, protože jsem si myslel, že budu zaneprázdněn kvůli Evanescence. Ale Amy Lee se rozhodla, že nebude spěchat a nahraje nové album tak dobře jak to jen půjde. Takže když se naskytla možnost jet na turné s Black Label, šel jsem rovnou do toho. A jsem opravdu nadšený.....