link me:

Duben 2011

Evanescence in studio 12-04-2011

13. dubna 2011 v 11:24 | Adelle |  Videa 2011
thanks to Amy Lee's twitter

Chystají se Evanescence na letní turné?

11. dubna 2011 v 19:11 | Adelle |  News 2011
Vypadá to, že by Evanescence mohli koncertovat už letos v létě ještě před očekávaným vydáním třetího alba. Na evanescencewebsite.com se objevila informace, že by se Evanescence měli objevit na festivalu MTS Rock On The Range, který proběhne ve Winnipegu v Kanadě 20. srpna 2011. Na festivalu kromě Evanescence vystoupí například Alice In Chains, Sum 41 nebo Five Finger Death Punch. Doufejme, že tohle nebude jediné vystoupení, které Evanescence chystají.
Kromě této novinky bych vám chtěla připomenout, že se dnes oficiálně začalo nahrávat nové album, které by mělo vyjít na podzim tohoto roku. Taky se objevili zvěsti, že se Troy McLawhorn vrátil do Evanescence. Tato informace však prozatím není potvrzená. Jisté je jen to, že Evanecence jsou zpět v celé své kráse!

Vyjádření Troye k odchodu ze Seether

11. dubna 2011 v 16:08 | Adelle |  Member Troy McLawhorn
Pár dní poté, co kapela Seether zveřejnila na své twitter stránce zprávu o odchodu Troye McLawhorna z kapely, sám kytarista na svém profilu Facebook napsal toto: "Děkuji vám za všechnu vaši podporu. Jste skvělí! Hraní a skládání s vámi mě opravdu bavilo a přál bych si, abych vás nemusel opustit, obzvláště teď, když album, na kterém jsme tak tvrdě pracovali, zanedlouho konečně vyjde. Bylo to pro mě těžké rozhodnutí a přeju vám jen to dobré. Doufám, že vás všechny uvidím, až se rozhodnu, co bude další projekt, na kterém budu pracovat." 9.3. 2011
O pár dní později napsal Troy další zprávu, ve které podrobněji vysvětloval svůj náhlý odchod z kapely. "Zdravím vás všechny. Nezúčastním se žádného z chystaných koncertů kapely Seether, protože kapelu opouštím. Přál bych si, abych mohl zůstat, ale kvůli osobním neshodám s jiným členem, musím odejít. Je to pro mé vlastní dobro. Doufám, že tomu všichni rozumíte. Dám vám vědět, jak se má hudební kariéra bude vyvíjet. Díky a dělejte to, co vás činí šťastnými."

Tweets on Twitter (April 2011)

11. dubna 2011 v 11:24 | Adelle |  Twitter
AmyLeeEV 1.4. 2011 "V pondělí vydáme speciální prohlášení (a není to Apríl) :)"

AmyLeeEV 4.4. 2011 "Je to oficiální, v pondělí 11. dubna se chystáme do studia začít nahrávat naše třetí album."

TerryBalsamo 8.4. 2011 "Na cestě domů, abych si dal krátkou pauzu, a v pondělí zpátky do studia začít nahrávat naše nejlepší album. Bude to stát za to čekání."

AmyLeeEV 11.4. 2011 "Jdeme na to!" (pic)

TerryBalsamo 12.4. 2011 "A mimochodem, dnešek strávený ve studiu byl skvělý, je skvělé být back in black, ha"

AmyLeeEV 19.4. 2011 "Kancelář..." (pic)

AmyLeeEV 22.4. 2011 (pic)

AmyLeeEV 29.4. 2011 "Dnes nahrávám opravdu moc strašideeeeelný klavír."

Vrátil se Troy k Evanescence?

11. dubna 2011 v 10:48 | Adelle |  Member Troy McLawhorn
Nedávno se obejvila zpráva, že Troy McLawhorn opustil kapelu Seether, aby se mohl věnovat jiným projektům. Náhlý odchod kytaristy všechny fanoušky zaskočil, obzvláště, když Seether právě dokončili své třetí album Holding Onto Strings Better Left To Fray.
Před pár dny dal frontman kapely, Shaun Morgan, průchod svým emocím a na své stránky twitter napsal: "Zajímavé novinky ohledně našeho bývalého kytaristy. Chce někdo hádat? - Ne, nevrácí se k nám zpět. Přidal se k jiné kapele. Trochu anti-Shaun klub. Nějaké další dohady? - Jde o Troye. Tipne si někdo, ke komu se vrátil? Hmmmmmm? - Takže ku*va hodně štěstí Amy Lee a Troyovi. Zaslouží si jeden druhého. Blbci! - Asi jsem řekl příliš mnoho.... - Jen jsem chtěl, abyste to slyšeli nejdříve ode mne. Jsem raněn a uražen."

Troy McLawhorn opustil Seether

11. dubna 2011 v 10:01 | Adelle |  Member Troy McLawhorn
K nečekanému vývoji událostí došlo poté, co kapela Seether na své officiální stránce twitter oznámila, že se kytarista Troy McLawhorn rozhodl opustit kapelu, aby se mohl věnovat jinému projektu. "S lítostí vám oznamujeme, že náš kytarista Troy McLawhorn opustil kapelu, aby se mohl věnovat jiným zájmům. Přejeme mu, aby se mu ve všem dařilo, ať se v budoucnu rozhodne věnovat čemukoli."
Předtím, než se Troy připojil k Seether, byl členem kapel jako Dark New Day, doubleDrive, Still Rain a také hrál s kapelou Evanescence jako hostující kytarista v průběhu jejich posledního turné.
Oznámení o odchodu Troye z kapely všechny zaskočilo vzhledem k tomu, že kapela dokončila své třetí album Holding Onto Strings Better Left To Fray, které by mělo vyjít 17. května 2011. První single Country Song byl vydán 7. března a kapela právě natáčí videoklip. Prozatím se žádným způsobem nevyjádřili k tomu, kdo Troye nahradí.

Co nového u Terryho a Troye?

9. dubna 2011 v 11:37 | Adelle |  Member Troy McLawhorn
Možná jste se dočetli, že Terry Balsamo odešel z Evanescence. Samozřejmě že je to lež (doufám) :D Terry a Sam Rivers, který je basák ve skupině Limp Bizkit, spolu začali spolupracovat na nějakém speciálním projektu. No uvidíme. Každopádně Limp Bizkit hledají nového kytaristu, ale zatím se žádné informace o tom, že by Terry v současné době s LB hrál, neobjevily. A teď trochu z jiného soudku. Troy McLawhorn se v průběhu roku 2008 připojil k jihoafrické kapele Seether, kde působil jako hostující kytarista v průběhu turné. Trochu povýšil a v současné době je hlavním kytaristou a dokonce zpívá vokály. No uvidíme jestli tam zůstane napořád, zatím to tak vypadá...

Novinka Evanescence až na konci roku

5. dubna 2011 v 19:40 | Adelle |  News 2011
To čekání nebere konce! Už vloni slibovala rocková sestava Evanescence svou albovou novinku, její vydání se ale teď odkládá až na závěr letošního roku.
Naposledy pomyslné albové dveře otevřela kapela Evanescence v roce 2006 kompletem The Open Door. Nástupce téhle desky měl vyjít už vloni na podzim, ale frontmanka Amy Lee zavelela: "Pauza! Potřebujeme nějaký čas volno, abychom se dostali do té správné kreativní nálady. Brzy se ale do studia vrátíme a už teď vím, že konečný výsledek bude stát za to."
Připravovaná a tolik očekávaná nová deska bude prvním albem Evenascence v nové sestavě. Z původních členů zůstala jen zpěvačka Amy Lee, kolem ní se pak sešli Terry Balsamo (kytara), Tim McCord (baskytara), Troy McLawhorn (kytara) a Will Hunt (bicí). A právě bubeník je v poslední době nejsdílnějším členem kapely.

Oficiální tisková zpráva Wind-Up Records

5. dubna 2011 v 19:28 | Adelle |  News 2011
Po tříleté pauze od vydání multiplatinového a celosvětově úspěšného alba The Open Door, se Evanescence 11. dubna vrací do studia, aby začali nahrávat své třetí studiové album s producentem Nickem Raskulineczem, který spolupracoval například s Foo Fighters, Rush, Stone Sour, Deftones a Alice in Chains.
S albem Fallen se kapele z Little Rock podařilo ze dne na den vystoupat na vrchol - slavili celosvětový úspěch s více než 17 miliony alb v rukou jejich fanoušků, dvěma Top 10 singly - My Immostal a Bring Me To Life - a v roce 2003 získali dvě ceny Grammy (v kategorii Best New Artist a Best Hard Rock Performance za Bring Me To Life).

Nové album vyjde už letos!

5. dubna 2011 v 9:57 | Adelle |  News 2011
Zdravím vás lidičky. Konečně se to děje!
Chci abyste porozumněli tomu, jak moc jsme se celý uplynulý rok chtěli dostat zpátky do studia. Neúnavně jsme na všem do detailu pracovali a byli jsme odhodlaní, aby se tohle všechno mohlo uskutečnit. A konečně jsme uspěli. Se správným producentem a s celou kapelou, která spolupracuje těsněji jako tým než kdy dřív. Teď to album bude dokonce lepší, než by bylo, kdyby vyšlo už minulý rok, jak jsme původně plánovali. Vím, jak dlouho už na to čekáte, to mi věřte. Dostat se sem si vyžádalo slzy, krev a pot, ale když jsme minulý týden dostali zelenou, KONEČNĚ jsme slavili. Tentokrát je to doopravdy. Album vyjde už letos na podzim. Rok 2011 je NÁŠ ROK! (A ne, opravdu to nebude 'techno' album. Bude to rockové Ev album.) Brzy vám napíšu ze studia.

Tweets on Twitter (March 2011)

5. dubna 2011 v 9:27 | Adelle |  Twitter
Restore NYC 2.3. 2011 "AmyLeeEV právě oficiálně potvrdila svou účast na Freedom Gala, další důvod proč si koupit lístek: restorenyc.com/events"

AmyLeeEV 4.3. 2011 "Děkuji vám za dnešní projev lásky! Nemohu uvěřit, že je to už osm let od vydání Fallen. Dnes jsme celý den strávili ve studiu a pracovali na nových věcech. Začínám být natěšená!"

AmyLeeEV 8.3. 2011 "Nevymyslela bych lepší způsob jak oslavit mezinárodní den žen, než podpořit organizaci Restore NYC. Jsem pyšná, že se na tom všem podílím a stojím po boku jejich statečných klientek."

AmyLeeEV 4. 3. 2011 "Děkuji vám za dnešní projevy lásky! Nemohu uvěřit, že je to už osm let od vydání Fallen. Dnes jsem s kapelou strávila celý den ve studiu a pracovali jsme na nových věcech. Začínám být natěšená!"

AmyLeeEV 17.3. 2011 "Ohhh lidi, miluju hudbu, na které právě pracujeme."