link me:

Říjen 2011

Hiatus

27. října 2011 v 10:22 | Adelle |  BLOG & ME
Omlouvám se za svou nečinnost, ale poslední dobou mi všechen čas zabírá škola a práce, pokusím se to ale co nejdříve napravit, stay tuned....

Deluxe edice je doma!

14. října 2011 v 19:21 | Adelle |  BLOG & ME
Jupíííí! Info a fotky přidám brzy :)

Anketa: Kterou píseň z alba 'Evanescence' máte nejraději?

13. října 2011 v 20:09 | Adelle |  Ankety
S vydáním nového alba přichází nová anketa. A na co se vás ptám? Překvapivě na to, která skladba z nového alba je vaše nejoblíbenější, klasika :) Uznávám, že tahle otázka není úplně jednoduchá, proto můžete pod článkem hlasovat i psát do komentářů, která je ta nej. Abych vám to trochu ulehčila, vybrala jsem pouze skladby ze standardní verze alba :) Mezi mé favority patří The Change, My Heart Is Broken a Sick. Deluxe edici jsem ještě neslyšela, takže nemůžu soudit, ale pokud vám někteá píseň z deluxe přirostla k srdci, klidně ji napište do komentářů. Tak a teď je to už jen na vás, jsem zvědavá, který song bude mít nejvíc hlasů.

Album 'Evanescence' vychází právě dnes!

11. října 2011 v 13:52 | Adelle |  News 2011
A je to tady! Po pětiletém čekání na vydání nového alba kapely Evanescence si všichni fanoušci můžou oddechnout, protože deska s názvem 'Evanescence' vychází právě dnes, 11. října 2011. Standardní verze alba by měla být v prodeji i v České republice, deluxe edici, která obsahuje navíc čtyři skladby a DVD, si budete muset objednat, protože tu na pultech nenajdete. Osobně si myslím, že deluxe edice stojí vážně za to, takže jdu do ní. Co vy?

Také bych vás chtěla informovat o projektu webu evanescencewebsite.com, který spočívá v tom, že jim pošlete fotku sebe s novým materiálem (singl, deluxe nebo standardní verze alba). Autoři webu poté ze všech fotek vytvoří jakousi koláž, kterou pošlou Amy i klukům. Tak ukažte své nejoblíbenější kapele, že si jejich fanoušci album za každou cenu koupí. Víde informací zde nebo na evanescence.cz.

Gallery Update (Press & Promo)

10. října 2011 v 16:10 | Adelle |  Updates
V poslední době se objevila obrovská nálož nových fotek Evanescence. Do galerie jsem přidala scany z říjnového vydání časopisů My Rock, Kerrang! a Revolver, ve kterých se objevily opravdu nádherné fotky Amy. Dále jsou na světě nové 'pouštní' fotky kapely i samotné Amy, o kterých se předpokládá, že by se měly objevit i v bookletu nového alba, které vyjde už zítra!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Amy Lee provází novým albem Evanescence (Part 2)

7. října 2011 v 13:57 | Adelle |  News 2011
Přeložila jsem druhou část rozhovoru s názvem Evanescence: track by track, ve kterém Amy okomentovala písně z alba Evanescence. Jste zvědaví, co řekla k té vaší oblíbené? Tak čtěte dál...

7. Lost In Paradise
Řekla bych, že tohle je nejintimnější píseň z celého alba. Pochází z těžkého období, z roku 2010, kdy jsem se cítila bezradná a na chvíli jsem ztratila svou vizi. Tahle píseň je skvělá, je to tak trochu omluva všem fanouškům za to, že jsem byla tak dlouho pryč. Vypráví o tom, jak se to všechno stalo. Potřebovala jsem od toho na chvíli uniknout, ale scházelo mi to. Někdy je to těžké a bolestivé, někdy je to zase něco velkého a silného, ale jsem to já, mé srdce, náš vztah. Jo, chtěla jsem to všechno zpátky.

End Of The Dream Lyrics

5. října 2011 v 19:20 | Adelle |  Texty
I found a grave
Brushed off the face
Felt your light and
I remember why I know this place

I found a bird
Closing her eyes one last time
And I wonder if she dreamed like me

As much as it hurts, ain't it wonderful to feel?
So go on and break your wings
Follow your heart till it bleeds
As we run towards the end of the dream

I'm not afraid
I pushed through the pain
And I'm on fire
I remember how to breathe again

As much as it hurts, ain't it wonderful to feel?
So go on and break your wings
Follow your heart till it bleeds
As we run towards the end of the dream

Why must we fall apart to understand how to fly
I will find a way even without wings

Follow your heart till it bleeds
As we run towards the end of the dream
Follow your heart till it bleeds
And we've come to the end of the dream

Tweets on Twitter (October 2011)

5. října 2011 v 18:39 | Adelle |  Twitter
AmyLeeEV 3.10. 2011 "Dobře, až na to, že Terryho kytara nebyla naladěná, to bylo skvělé! Děkuju ti, Brazílie! Navždy vás budeme milovat!"

AmyLeeEV 3.10. 2011 "Tak, co si myslíte o mém novém vzhledu? Haha, muito obrigada (děkuju), Brazílie, za všechny dárky, dopisy a lásku!" (pic)

AmyLeeEV 3.10. 2011 "Loučíme se, Brazílie! A pro ty, které jsme tentokrát neviděli: příští rok se vrátíme v rámci turné po Jižní Americe, slibuju! Uvidíme se brzy!"

AmyLeeEV 3.10. 2011 "Puerto Rico, už jsme na cestě!"

AmyLeeEV 6.10. 2011 "Tyhle dva krásné dny v Puero Rico jsme si opravdu užili, ale teď jsme připraveni ho zbořit. Que está listo para el rock!?! (Jste připraveni na pořádný rock?)

AmyLeeEV 7.10. 2011 "Tohle je to, o čem mluvím. Puerto Rico rules." (pic)

AmyLeeEV 9.10. 2011 "Všechno nejlepší k narzeninám, Sweet T (Terry Balsamo). Milujeme tě!"

AmyLeeEV 11.10. 2011 "Právě jsme otřásli Oaklandem! Naše nové album vychází za 27 minut!!! Nastupujeme do autobusu a jedeme do obchodu si ho koupit!!! :D " (pic)

AmyLeeEV 19.10. 2011 "Děkujeme vám za to, že jsme první! Sotva tomu můžeme uvěřit!"
Album 'Evanescence' debutovalo na prvním místě, prozatím se ho prodalo 130 tisíc kopií. (source)

Druhý singl bude My Heart Is Broken

5. října 2011 v 18:23 | Adelle |  News 2011
Tohle je zatím neoficiální informace, nicméně na evanescencewebsite.com se dnes objevila zpráva, že píseň My Heart Is Broken by měla být druhým singlem z alba 'Evanescence', které vyjde už příští týden. Tento fakt naťukla sama Amy v rozhovoru s názvem Amy Lee provází novým albem Evanescence. Samotný singl by podle allaccess.com měl vyjít jen chvíli po albu, a to 31. října. Já osobně jsem volbou singlu velmi potěšená, protože My Heart Is Broken a Sick patří k mým favoritům. Přesto jsem čekala, že druhý singl bude Made Of Stone, The Change nebo The Other Side, o které Amy řekla, že patří k nejoblíbenějším písním celé kapely. Musíme si však počkat, než tuto zprávu Amy oficiálně potvrdí. Ale už teď by mě zajímalo, jak jste s volbou singlu spokojeni a které další písně byste chtěli jako singl?

Amy Lee provází novým albem Evanescence (Part 1)

3. října 2011 v 20:04 | Adelle |  News 2011
Amy nedávno poskytla rozhovor v Londýnském Gibson Guitar studiu, kde zodpověděla mnoho otázek. Mluvila například o tom, co dělala během pauzy, jak probíhalo skládání a nahrávání nového alba a o tom, jestli je na ní vyvíjen nějaký tlak ohledně prodejnosti chystané desky. Také představila všech 12 písní ze standardní verze alba, která vyjde už příští týden. A právě tuhle část rozhovoru jsem pro vás přeložila. Překlad je založen pouze na videu, občas jsem měla problém Amy porozumět, takže vřele uvítám všechny vaše připomínky. Pokud vás zajímá, jak písně vznikaly a jaký vztah k nim má samotná Amy, tak určitě čtěte dál. Tady je první část...

Evanescence: Rock In Rio 2011

3. října 2011 v 18:11 | Adelle |  Videa 2011

01:30 What You Want 05:34 Going Under 09:23 The Other Side 13:54 Weight of the World
18:27 Made of Stone 23:17 My Immortal 28:15 My Heart is Broken 33:59 Your Star 39:00 Sick
42:43 The Change 46:50 Call Me When You're Sober 50:40 Imaginary 55:16 Bring Me To Life