link me:

Březen 2012

Gallery Update (Promo 2012)

30. března 2012 v 20:12 | Adelle |  Updates
Po delší době, jsem zase trochu trochu projela internet a našla pár nových fotek, hlavně Amy. Na galerii se mrkněte tady, pomalu ale jistě se rozrůstá, i když v ní není ani desetina toho, co bych chtěla. Takže pokud se nudíte, určitě se pokochejte nejnovějším přídavkem.
První fotka pochází z japonského časopisu InRock, další tři se zrodili v průběhu australského turné. Poslední fotka je mi ovšem záhadou, náhodou jsem na ni narazila. Snad se objeví i nějaká její sestřička.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
thanks to www.evanescence-world.com

Vyhrají Evanescence 'hudební březnové šílenství'?

30. března 2012 v 19:42 | Adelle |  News 2012
Na začátku bylo 64 kapel, zpěváků a zpěvaček, mezi nimi například Muse, KoRn, Nickelback nebo lonští vítězové Green Day. Po nelítostných soubojích zbyly jen 4 - na jedné straně Green Day vs. My Chemical Romance, na straně druhé Evanescence vs. Tokio Hotel. O co vůbec jde? MTV každoročně vyhlašuje soutěž 'Musical March Madness', kde fanoušci mohou hlasovat pro svou nejoblíbenější kapelu. Evanescence se postavili kapelám Alabama Shakes a Dave Matthews Band, v dalších kolech velmi těsně porazili Linkin Park a velké favority Paramore, a probojovali se až mezi poslední 4 finalisty. Pokud pro ně chcete hlasovat, můžete zde. Hlasovat se dá opakovaně, tak do toho! Evanescence totiž s Tokio Hotel prozatím prohrávají. Finále začíná 2.4. v 6:00 středoevropského času. Tak se pořádně snažte, ať se do něj Evanescence probojují!!!

Tour Dates 2012 (Spring 2012)

17. března 2012 v 22:00 | Adelle |  Tour

BŘEZEN 2012
23.3. Canberra, Austrálie
24.3. Melbourne, Austrálie
26.3. Brisbane, Austrálie
28.3. Newcastle, Austrálie
29.3. Sydney, Austrálie
31.3. Auckland, Nový Zéland

DUBEN 2012
17.4. Austin, Texas, USA
21.4. Houston, Texas, USA
22.4. Dallas, Texas, USA
24.4. Kansas City, Missouri, USA
25.4. St. Louis, Missoiri, USA
28.4. Tampa, Florida, USA
29.4. Jacksnville, Florida, USA
1.5. Bossier City, Louisiana, USA

KVĚTEN 2012
1.5. Bossier City, Los Angeles, USA
4.5. Memphis, Tennessee, USA
5.5. Rockingham, Severní Karolína, USA
20.5. Rabat, Maroko
25.5. Lisabon, Portugalsko
26.5. Madrid, Španělsko

Ben Moody chystá své třetí sólové album

14. března 2012 v 17:22 | Adelle |  Member Ben Moody
Poté, co Ben Moody v roce 2003 nečekně opustil Evanescence, začal spolupracovat s mnoha hvězdami, jako jsou například Avril Lavigne, Celine Dion, Kelly Clarkson nebo Anastacia. V roce 2007 se začal zaměřovat na svou sólovou kariéru a v roce 2008 vydal své první demo, s názvem 'Mutiny Bootleg EP'. O rok později vyšlo Benovo první debutové album s názvem 'All For This', na kterém pracoval s Hanou Pestle a Martym O'Brienem, ale většinu písní složil, nahrál i nazpíval sám.

Krátce po vydání svého prvního alba se spojil se zpěvačkou Carly Smithson a bývalými členy Evanescence a založil skupinu We Are The Fallen, kteří vydali svůj debut 'Tear The World Down' v roce 2010. Album mělo celkem pozitivní ohlasy, dokonce i mezi některými fanoušky Evanescence. Po skončení amerického a evropského turné si We Are The Fallen dali pauzu a Ben se tak mohl vrátit ke své sólové kariéře.
V říjnu 2011 vyšel singl '10.22', což byla jedna z nejlepších skladeb z Benova prvního alba a vypráví právě o odchodu z Evanescence. Ben původní verzi písně předělal a vydal jako úvodní singl k připravovanému albu. Na Benovo oficiální video k '10.22' se můžete mrknout zde. O měsíc později, tedy v listopadu 2011, vyšlo Benovo druhé album 'You Can't Regret What You Don't Remember'. A podle všeho to ještě není vše. Ben momentálně pracuje na novém albu 'I Am The Distance', které má vyjít ještě letos, možná už v příštích měsících. První píseň, kterou Ben vypustil na světlo světa se jmenuje Remember Me, poslechnout si ji můžete tady.

Gallery Update (Promo photos)

10. března 2012 v 23:29 | Adelle |  Updates
Trochu jsem se prohrabala internetem a koukám, že mi uniklo pár fotek kapely. První dvě jsem dneska viděla opravu poprvé. Údajně by měly být foceny už v říjnu minulého roku, ale těžko říct. Divím se, že jsem na ně narazila až teď. Ta poslední fotka Amy pochází z únorového vydání japonského časopisu InRock. Doufám, že se fotek objeví víc, protože to na nich Amy vážně sekne.

edit: Fotky uprostřed pochází z halloweenské show v NY (galerie). Více fotek z časopisu InRock
naleznete zde. Pokud ovládáte japonštinu, tak si určitě i počtete :) Za info díky Rionce.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
thanks to evanescence-world.com