link me:

Srpen 2012

Benovo nové EP se pomalu rýsuje

23. srpna 2012 v 19:22 | Adelle |  Member Ben Moody
Ben Moody chystá své třetí sólové album a práce mu jde pěkně od ruky. Po druhém albu 'You Can't Regret What You Don't Remember', které vyšlo v listopadu loňského roku a které Ben připravoval hodně dlouho (první zmínky o něm totiž pochází už z roku 2005 (čtěte zde), chystá Ben třetí album s názvem 'I'm The Distance'. Kolik písní bude EP obsahovat a jak se písně budou jmenovat není prozatím známo, ale Ben na své oficiální stránce zveřejnil tři nové písně - Remember Me, GraveDigger a cover od Blue Oyster Cult, Don't Fear The Reaper. Ben každé pondělí vydává novou píseň, kterou si jeho fanoušci mohou na jeho stránkách zdarma stáhnout.

Pro zajímavost cover verzi písně Don't Fear The Reaper udělali už Evanescence před více než 10 lety! Poslechnout si ji můžete zde, jedná se o koncert z roku 1999. Tak která cover se vám líbí víc?

edit: 10. září zveřejnil Ben cover verzi písně My Immortal. Poslechnout si ji můžete zde.

Poslechněte si oficiální záznam z 'nejmenšího koncertu na světě'

23. srpna 2012 v 18:57 | Adelle |  News 2012
Před pár měsíci Evanescence vystoupili v německém Wiesbadenu, kde zahráli pro hrstku fanoušků v rámci akustické show s příhodným názvem 'nejmenší koncert na světě'. Videa z tohoto vystoupení se už objevila dávno, ale teprve před pár dny se na youtube rozšířil oficiální záznam ve skvělé kvalitě. Takže pokud si chcete poslechnou jedno z nejlepších akustických vystoupení, které kdy Evanescence předvedli, tak vřele doporučuju. Evanescence zahráli své nové, ale i starší hity. Setlist byl následující: Bring Me To Life, Lithium, Lost In Paradise, All That I'm Living For, The Change a My Heart Is Broken.
K vystoupení bych doplnila komentář, který se na youtube objevil, a myslím, že ho přesně vystihuje: 'This performance is a HUGE slap in the face to all the haters that say that she can't sing live.'

Tour update: Amy si vylepšuje svůj šatník

21. srpna 2012 v 20:42 | Adelle |  News 2012
Před pár dny zveřejnila Amy fotku svého nového koncertního 'kostýmu' a bylo jen otázkou času, kdy ho předvede publiku. Stalo se tomu tak v texaském městě Lubbock, kde Evanescence vystoupili v pátek. Bohužel na fotkách není vidět pořádně zepředu, ale Amy na sobě měla černé legíny, černou úzkou minisukni, černé tílko a na něm růžový korzet s nadýchanou sukýnkou s tlustým černým páskem. Tak jak se vám líbí?
Aby měla Amy kam tu spoustu šatů dávat, na turné má svojí cestovní skříň. Ještě před pár měsíci vypadala takhle. Amy se jí však rozhodla vylepšit a jelikož je velmi kreativní, vlastnoručně ji nabarvila. Jak to dopadlo, zveřejnila na oficiální flickru kapely.
A ještě poslední novinka. Jak jsem nedávno psala, Amy společně s Halestorm zazpívala píseň Break In. Poprvé spolu s Lzzy vystoupila v Texasu, ve městě El Paso. Zřejmě se to holkám zalíbilo, protože spolu vystoupily i včera v Sioux City. Na video se můžete mrknout na youtube.

Amy Lee si zazpívala duet s Halestorm

19. srpna 2012 v 18:08 | Adelle |  News 2012
Na včerejším vystoupení si Amy Lee zazpívala s Lzzy Hale, zpěvačkou Halestorm, jejich píseň Break In. Pro změnu neseděla za klavírem Amy, ale Lzzy, kterou Amy pouze doprovázela. Jak se to holkám povedlo, se můžete kouknout na youtube, na fotky z vystoupení zde.
Evanescence s Halestorm spolu vystupují v rámci turné Carnival of Madness, které potrvá celý srpen. Nesetkávají se zde však poprvé. Amy a Lzzy se setkali už na předávání cen Revolver Golden Gods, kde Lzzy řekla: '...mám pocit, že jsem se setkala už se všema klukama, se kterýma jsi chodila a se kterýma jsi kdy hrála...' Pravděpodobně to byla narážka na společné turné Halestorm a Seether (Amy se zpěvákem Shaunem několik let chodila), v jehož rámci Lzzy několikrát zazpívala i píseň Broken. Dalším důvodem by mohlo být i to, že na jedné písni z prvního alba Halestorm, konkrétně Innocence, spolupracoval i Ben Moody.
Amy a Lzzy si očividně rozumí, Amy o ní totiž v rozhovru pro rádio 106.5 The End řekla: "Miluju její zpěv, má opravdu krásný hlas. Jejich (Halestrom) hudbu jsem už slyšela. Šla jsem se podívat na jejich vystoupení, abych viděla, jestli jsou opravdu dobří a ona opravdu dobrá je. Její hlas je jako čistá síla."

Facebook & Twitter tweets (August 2012)

18. srpna 2012 v 11:28 | Adelle |  Twitter
AmyLeeEV 12.8. 2012 "Gymnastický autobus: jedu si pro zlato"

AmyLeeEV 15.8. 2012 "Co kdybych na tomhle dneska večer přijela na jeviště?"

Evanescence's facebook 15.8. 2012 "Amy, Tim a Troy si užívali spoustu legrace v zákulisí Midland Horseshoe arény."

AmyLeeEV 16.8. 2012 'Víte, jak v našem plánu turné stojí, že hrajeme v Midland Horseshoe aréně? Ve skutečnosti to JE aréna pro koně."

AmyLeeEV 18.8. 2012 "Právě jsem dokončila nový koncertní ohoz, je čas se na nás přijít podívat."

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Evanescence budou koncertovat nejméně do listopadu

17. srpna 2012 v 21:29 | Adelle |  News 2012
Dnes Evanescence na svém facebooku oznámili další termíny koncertů. Po skončení turné Carnival Of Madness si dají Evanescence krátkou pauzu a v říjnu se chystají do Jižní Ameriky - konkrétně na 5 koncertů v Brazílii, následovat bude Argentina, Peru, Chile a Kolumbie. Na začátku listopadu se kapela vrací do Anglie, kde odehrají čtyři koncerty. Další koncerty v Evropě zatím bohužel nebyly oznámeny. Nezbývá než doufat, že přijedou někam blíže k nám.

6.10. Rio de Janeiro, 7.10. Sao Paulo, 11.10. Recife, 13.10. Fortaleza, 17.10. Porto Alegre, 21.10. Buenos Aires, 23.10. Santiago, 25.10. Lima, 27.10. Bogota, 30.10. San Jose, 1.11. Panama City

Turné Carnival Of Madness je v plném proudu

13. srpna 2012 v 18:04 | Adelle |  News 2012
Jak asi víte, Evanescence momentálně vystupují ve Spojených státech s kapelami Cavo, Chevelle, Halestrom a New Medicine v rámci turné Carnival Of Madness. Turné se momentálně nachází zhruba v polovině a potrvá celý srpen. Kapela samozřejmě neusíná na vavřínech a na turné představila několik novinek. Ve Springfieldu kapela vůbec poprvé zahrála živou verzi skladby Dissapear, kterou na koncertech hraje jako přídavek. A že živě zní vážně skvěle, se můžete přesvědčit zde. Kluci píseň prodloužili a přidali kytarové sólo, které je prostě famózní. V Bostonu zase kapela překvapivě nezačala klasicky singlem What You Want, ale po hodně dlouhé době se v setlistu objevila má oblíbená Sweet Sacrifice. No uvidíme, co si Evanescence připraví na další koncerty, Amy totiž naznačila, že by mohla zaznít i nějaké cover vwrze písně od Michaela Jacksona. Každopádně novinky se netýkají jen setlistu, ale i Amyina šatníku. Amy totiž zveřejnila fotku, jak si šije nový koncertní ohoz a jak to dopadlo, se fanoušci mohli podívat v Baltimoru. No není Amy šikulka?

Tour Dates 2012 (Carnival of Madness)

2. srpna 2012 v 9:53 | Adelle |  Tour

ČERVENEC 2012
29.7. Dallas, Texas, USA
31.7. Springfield, Illinois, USA

SRPEN 2012
1.8. Columbus, Ohio, USA
3.8. Atlantic City, New Jersey, USA
4.8. Atlantic City, New Jersey, USA
6.8. Boston, Massachusetts, USA
7.8. Baltimore, Maryland, USA
8.8. Charlotte, North Carolina, USA
10.8. Atlanta, Georgia, USA
11.8. Gulfport, Mississippi, USA
13. 8. Belton, Texas, USA
14.8. Laredo, Texas, USA
15.8. Midland, Texas, USA
17.8. Lubbock, Texas, USA
18.8. El Paso, Texas, USA
20.8. Sioux City, Iowa, USA
21.8. Milwaukee, Wisconsin, USA
23.8. Grand Rapids, Michigan, USA
24.8. Clarkston, MIchigan, USA
26.8. Bridgeview, Illinois, USA
28.8. Pittsburgh, Pennsylvania, USA
29.8. Holmdel, New Jersey, USA
30.8. Uncasville, Connecticut, USA

ZÁŘÍ 2012
1.2. Lenox, Massachusetts, USA
2.2. Buffalo, New York