link me:

Září 2012

Amy: 'Chtěla bych skládat hudbu, které by nevévodily hlasité kytary'

23. září 2012 v 0:46 | Adelle |  News 2012
Zpěvačka kapely Evanescence, Amy Lee, se rozpovídala o tom, že by ráda skládala hudbu, která by nespadala pod Evanescence, a také prozradila, že by ráda dělala něco, čemu by 'nevévodily hlasité kytary'.

Arkansaští rockeři vydali své stejnojmenné album už loni v říjnu, a tak není divu, že poté, co v listopadu odehrají poslední koncerty v Británii, si dají delší pauzu. Během ní není vyloučeno, že by se Amy Lee věnovala i jiným projektům.

"Mám ráda všechny hudební žánry. Myslím, že Evanescence jsou dobrou ukázkou toho, co opravdu miluju, ale nikdy jsem neměla potřebu se v něčem držet zpátky. Během naší pauzy před třemi lety jsem měla možnost skládat i s jimými umělci a dostala jsem spousty nápadů, které se pro Evanescence nehodí. Uvnitř mě je toho mnohem víc, než jen Evanescence."

Překlad Erase This

20. září 2012 v 17:00 | Adelle |  Překlady
Je příliš pozdě na to, abych změnila tvůj názor
Přestože se tenhle křehký svět rozpadá na kousky
Tyto hříchy nemohu smít
Každý den mám pocit, že se topím, když se probouzím a žiju život někoho jiného

Je to pro tebe tak těžké?
Protože pro mě je těžké uvěřit, že
To, o čem jsme snili, by se znovu mohlo stát skutečností
Protože tuhle lež vymazat nedokážu

Nehodlám nechat tento den jen tak uplynout
Zachráním tento promrhaný život
A nic mi nemůže stát v cestě
Nestačí říci sbohem
Spálím to, dokud nic nezbyde
Utápím se ve zmatku, který jsem způsobila

Je to pro tebe tak těžké?
Protože pro mě je těžké uvěřit, že
To, o čem jsme snili, by se znovu mohlo stát skutečností
Protože tuhle temnotu ve mně vymazat nedokážu

Voda kolem nás stoupá
Jiná cesta dolů není
Za tohle všechno mohu vinit pouze sebe

Je to pro tebe tak těžké?
Protože pro mě je těžké uvěřit, že
To, o čem jsme snili, by se znovu mohlo stát skutečností
Kdybych tak mohla vymazat svou mysl
Ale tuhle lež vymazat nedokážu

Ben Moody založil kapelu The Halo Method

20. září 2012 v 15:16 | Adelle |  Member Ben Moody
Před pár dny zvěřejnil Ben již třetí videoklip k jeho sólovému albu You Can't Regret What You Don't Remember, a to k písni Never Turn Back. Na všechny videoklipy se můžete podívat zde, ale pokud je neuvidíte, tak myslím, že o nic nepříjdete. Ben také stále pracuje na novém EP s názvem 'I Am A Distance', které by mělo vyjít letos. Každý týden na svém webu zveřejňuje novou píseň, minulý týden to byla cover verze k My Immortal, kterou rovněž najdete na jeho youtube profilu.

S tím ale výčet Benových aktivit rozhodně nekončí. Ben společně s dalšími rockovými hvězdami založil kapelu s názvem 'The Halo Method'. Členové tříčlenné formace jsou: Dave Buckner, bývalý bubeník kapely Papa Roach, kytarista Ben Moody, zakladatel Evascence a člen We Are The Fallen a zpěvák Lukas Rossi. Kapela vydala svůj debutový singl s názvem 'Beauty Is The Beast' a momentálně kluci pracují na svém prvním EP. The Halo Method by měli poprvé živě vystoupit na konci listopadu, tak jsem zvědavá, co předvedou. Jejich první píseň si můžete poslechnout zde a pokud se vám chce, tak si přelouskejte i rozhovor.

Evanescence byli nominováni na MTV Europe Music Awards

18. září 2012 v 21:58 | Adelle |  News 2012
Best World Stage - právě v této kategorii bojují Evanescence spolu s dalšími sedmnácti interprety o letošní cenu EMA. Spolu s Evanescence byli nominováni také například Nelly Furtado, Red Hot Chilli Peppers, Maroon 5, Justin Bieber nebo LMFAO, takže to Evanescence rozhodně nebudou mít jednoduché. Hlasovat pro ně můžete zde, dá se hlasovat opakovaně, tak do toho.
Předávání cen se uskuteční 11. listopadu v německém Frankfurtu. Soutěží se v šestnácti kategoriích, jako je Nejlepší skladba, zpěvák, zpěvačka či nejlepší rock. Evanescence bohužel získali jen jednu nominaci, což je celkem škoda. Zda se Evanescence předávání cen zúčastí nebylo prozatím oznámeno, ale jelikož se v listopadu budou nacházet v Británii, kde odehrají poslední koncerty jejich celosvětového turné, tak nějaká šace tu určitě je.

The Other Side (Lyric Video)

1. září 2012 v 17:03 | Adelle |  Videa 2012
Evanescence představili nové lyric video k písni The Other Side, která je momentálně singlem v USA. Bohužel se jim tam vloudila chybka a ve verši Until the day that I see you on the other side, jim vypadlo slovo that. Ale jinak se video opravdu povedlo, co říkáte?