link me:

Prosinec 2012

Amy Lee získala nominaci za bohyni ro(c)ku

6. prosince 2012 v 22:13 | Adelle |  News 2012
Ačkoliv loni byli Evanescence nominováni v pěti kategoriích Loudwire Music Awards (Comback of the Year, Artist of the Year, Rock Album of the Year, Rock Song of the Year a Rock Goddess of the Year), z nichž vyhráli ceny za návrat roku a nejlepší rockovou skladbu, letos se musí spokojit pouze s jednou. A tou je Rock Goddess of the Year 2012 pro Amy Lee. Tuto nominaci získala Amy i loni, bohužel ji o pouhé jedno procento porazila Sharon den Adel z Within Temptation, kteří Evanescence porazili i v ostatních kategoriích.
Letos jsou v této kategorii kromě Amy Lee nominovány zpěvačky Angela Gossow, Cristina Scabbia, Emily Armstrong, Jill Janus, Lzzy Hale a Maria Brink. Prozatím se zdá, že Amy nemá konkureci a vede s více než 40% hlasy. Hlasovat pro Amy můžete zde každou hodinu, až do 15. ledna, kdy budou oznámeny výsledky.

Amy Lee změnila svou image rockové královny

6. prosince 2012 v 15:24 | Adelle |  News 2012
Amy Lee, zpěvačku Evanescence, si každý představí s dlouhými havraními vlasy. Pokud má ale Amy možnost, od image rockové královny si ráda odpočine. Přesně to udělala po skončení turné k albu The Open Door, kdy si koncem roku 2008 (nebo začátkem roku 2009) nechala vlasy ostříhat až po ramena.
A jelikož turné k nejnovějšímu albu skončilo už začátkem listopadu, Amy se opět rozhodla pro změnu. Ale nebojte, není to nic tak radikálního. Amy si po více než deseti letech si změnila svou barvu vlasů. A rozhodla se pro hnědo-červenou barvu s červenými proužky v délkách. Tak jak se vám nová Amy líbí?

AmyLeeEV 25.11. 2012 "Dnešek byl hrozně zábavný - po tooolika letech jsem si změnila svou barvu vlasů. Děkuju, Bethie, hrozně se mi to líbí!"