link me:

Květen 2013

Evanescence chystají nové lyric video

23. května 2013 v 11:44 | Adelle |  News 2013
Evanescence dnes na svém profilu na sociální síti facebook zveřejnili zprávu, že chystají nové lyric video. Vedle dvou oficiálních videoklipů k albu Evanescence vyšla i lyric videa k písním My Heart Is Broken, The Other Side a Lost In Paradise. Tentokrát to bude buď Made of Stone anebo The Change. Rozhodnout o tom můžou sami fanoušci, a to prostřednictvím twitteru. Stačí napsat buď #thechange nebo #madeofstone na oficiální twitter kapely. Píseň s nejvíce hlasy vyhraje, která to bude se dozvíme 6. června.
Pokud máte twitter, určitě neváhejte a hlasujte pro svůj oblíbený song. Já osobně bych ráda video k The Change, ale jako většina fanoušků, kteří na facebook napsali svůj názor, bych radši normální videoklip než jen lyric video. Bohužel na to asi nejsou finance...

Amy Lee na okamžik opět ve světlech reflektorů

2. května 2013 v 15:34 | Adelle |  News 2013
Ačkoliv mají Evanescence už pár měsíců pauzu, nějaké novinky se přece jen objevily. Na tu první jsem narazila náhodou po zapnutí televize. Písně od Evanescence se totiž objevily rovnou ve dvou televizních upoutávkách - první na HBO a druhá na Nova Cinema. Obě ukázky souvísí s vysílacím programem obou stanic. Na HBO momentálně vysílají film Avangers, na jehož soundtracku je remix písně New Way To Bleed, a Nova Cinema bude už zítra 3.května vysílat film Daredevil, díky němuž se Evanescence proslavili po celém světě. Zazněl v něm poprvé asi největší hit 'Bring Me To Life' i další singl 'My Immortal'.

Druhou nejčerstvější novinkou je vystoupení Amy na koncertě kapely Halestorm. Amy i zpěvačka Lzzy Hale jsou velké kamarádky, takže nebylo překvapením, že si Amy střihla krátké vystoupení na newyorském koncertě Halestorm, který se konal 30. dubna. Na evanescence.cz se už objevily fotky, na kterých je konečně pořádně vidět, jaké má Amy momentálně vlasy - jsou sytě rudé a konce jsou ještě promelírované jasnější červenou. Na video písně 'Break In' se můžete podívat na youtube.com.