link me:

News 2010

Amy v den svých narozenin zveřejnila nadějnou zprávu o novém albu

20. prosince 2010 v 9:50 | Adelle
Ahoj, lidi, chtěla jsem vám všem poděkovat za všechna ta přání k narozeninám! Cítím lásku. Omlouvám se, že jsem téměř zmizela z povrchu zemského, byl to těžký rok, ale věřím, že vznikla skvělá hudba a mám veliké naděje, co se týče roku 2011! Právě teď se nacházím spolu s Terrym a Timem uprostřed neznáma kdesi na plážích v v severní Kalifornii, nejsou tu žádné mobilní telefony a v nejbližším městě žije méně než 300 lidí. Jsme na vysokém útesu, z něhož shlížíme do mlhavého zálivu, skládáme hudbu a sledujeme tuleně, jak skáčou ve vlnách. Nemohla bych si vymyslet krásnější místo ke skládání hudby a pocitů. Miluju vás, lidi, mějte krásné prázdniny! S láskou, Amy

Will says new songs are amazing

8. října 2010 v 22:23 | Adelle
Jak vidíš svou budoucnost v Black Label Society? Když tvůj předchůdce Craig Nunenmacher odešel, kapela mu naznačila, že pro něj budou dveře vždy otevřeny. A co ty? Na čem jsi se s kapelou dohodl?
Kromě Black Label Society hraju také na bicí v Evanescence a pro Tommyho Lee a Methods Of Mayhem. Znám Craiga, je to skvělej chlap. To on se rozhodl jít jinou cestou, trochu více serióznější, co se peněz týče, čemuž rozumím. Mám také rodinu a o to tu jde. Z počátku jsem souhlasil s tím, že s nimi nahraju jen album, protože jsem si myslel, že budu zaneprázdněn kvůli Evanescence. Ale Amy Lee se rozhodla, že nebude spěchat a nahraje nové album tak dobře jak to jen půjde. Takže když se naskytla možnost jet na turné s Black Label, šel jsem rovnou do toho. A jsem opravdu nadšený.....

Amy o kampani Brick by Brick

3. září 2010 v 10:12 | Adelle
181
Amy Lee se připojila ke kampani Brick by Brick (Cihla k cihle), která se snaží pomocí příspěvků zajistit bezpečné bydlení pro oběti sexuálního zneužívání (nebo donucené prostituce). Na oficiálních stánkách nadace Restore se objevila zpráva od Amy, kterou jsem pro vás přeložila.

Zdravím, děkuji vám za navštívení mé stránky. Sex trafficking (donucená prostituce, obchodování s lidmi) zotročuje tisíce žen v mém městě, což mi láme srdce. Prosím vám, připojte se ke mě a pomozte ukončit moderní formu otroctví v New York City tím, že přispějete jakoukoli částkou, kterou můžete, nadaci Restore. Práci, kterou odvádějí, aby zachránili oběti donucené prostituce je velmi důležitá. Váš příspěvek pomůže této nadaci poskytnout bezpečné bydlení pro oběti, kde by mohli žít, vzpamatovat se a získat dlouhodobou lékařskou péči. Každý dolar, který tento měsíc darujete, bude zdvojnásoben anonymním dárcem a celá částka bude věnována ženám, které zoufale potřebují naši pomoc. Více informací o nadaci Restore naleznete na stránce www.restorenyc.org. Děkuji vám za váš čas a prosím darujte jakoukoli částku kliknutím na zelené políčko Donate. S láskou, Amy.

Legends & Lyrics Update

20. července 2010 v 20:19 | Adelle
159
Už jen málokdo doufal, že se dočká záznamu vystoupení z Legends and Lyrics, které proběhlo 23.02. 2009. Amy společně s Terrym a pravděpodobně s cellistou Davidem Eggarem zahrála pár starších akustických písní a jednu úplně novou, která byla pro všechny velkou záhadou. Znám byl jen její název: Your Love, a tak všichni netrpělivě čekali, kdy video spatří světlo světa. Tým z Legends and Lyrics na to reagoval pár zprávami, které se minulý týden objevily na internetu a které jsem pro vás přeložila a můžete si je přečíst v celém článku. Pár dní po zveřejnění těchto zpráv se konečně objevila třicetisekundová ukázka Your Love! Takže enjoy it!

Novinka Evanescence se zřejmě opozdí

14. července 2010 v 10:55 | Adelle
179
Fanoušci amerických Evanescence čekají už čtvrtým rokem na novou nahrávku, a jak se zdá, ještě si nějaký pátek počkají. Amy Lee, jediná původní členka, se totiž rozhodla, že si společně s ostatními muzikanty dopřeje kratší pauzu.
Nástupce alba The Open Door z roku 2006 měl podle původních předpokladů vyjít letos na podzim. Kvůli rozhodnutí zpěvačky ale není jasné, kdy se přesně placka dostane na pulty. Amy Lee na webu kapely napsala: "Potřebujeme nějaký čas volno, abychom se dostali do té správné kreativní nálady. Brzy se ale do studia vrátíme a myslím, že výsledek bude stát za to." Frontmanka také prozradila informace k aktuálnímu stavu labelu Wind-Up Records, kterému se Evanescence upsali. "Stejně jako jiná vydavatelství si i to naše prochází nejistou dobou. Spousta věcí je nejasných a než doděláme album, chci si být jistá, že vše funguje, jak má," uvedla na stránkách kapely.

Co je nového u Evanescence?

29. června 2010 v 15:20 | Adelle
178
Ahojky lidičky, chtěla jsem vás informovat o tom, co se u nás děje. Nějaký čas jsme byli mimo studio, abychom se dostali do té správné tvůrčí nálady, také jsme pracovali na nových písních a dokonce i nějaké nové složili. Společně s Terrym jsem pár dní v červnu pobyla v Jacksonville, stejně tak, jako jsme to udělali před vydáním The Open Door, a celá kapela se připravuje na zkoušku, která proběhne už tento týden. Naše nahrávací společnost prochází velmi obtížnou situací, stejně tak jako mnoho dalších nahrávacích společností, a to některé věci dosti znejasňuje.... chceme se ujistit, že všechno dohromady dobře pracuje, když se chystáme vydávat album. Zaměřujeme se na to, co děláme nejlépe: na hudbu. Brzy se chystáme opět do studia nahrávat. Myslím, že výsledek může být pouze lepší díky času, který tomu navíc věnujeme a všichni budeme lépe čelit překážkám, které nám vstoupí do cesty. Jako vždy vám opět děkuju za to, že jste tak trpěliví a loajální fanoušci - věřím v naši hudbu a nemůžu se dočkat, až se s vámi o ni podělím. S láskou, Amy.

Evanescence dávají dohromady letní turné!

23. května 2010 v 17:50 | Adelle
Teprve po třech týdnech strávených v newyorském studiu zpěvačka Evanescence, Amy Lee, tvrdí, že pracuje na nejlepším albu svého života. "Vím, že se to může zdát zvláštní, ale nebyla bych ve studiu a nenahrávala bych další album, kdybych si nemyslela, že bude lepší než ty, které jsme kdy udělali," řekla Amy Lee, která se se svou kapelou Evanescence proslavila sedminásobně platinovým albem Fallen a poté dvojnásobně platinovým The Open Door. "Cítím, že se toho už tolik událo. Dokonce nevím, kde bych měla začít s popisováním alba, protože je to mnoho věcí v jedné."

Amy Lee začala skládat pro dosud nepojmenované album, které podle očekávání vyjde na podzim, už před více než rokem. První singl by měl vyjít už v létě a bude ho následovat letní turné. Amy intenzivně pracovala s bubeníkem a producentem Willem "Science" Huntem (nesmí být zaměňován s bubeníkem Evanescence), který se stal hlavním spoluautorem nových písní. Výsledek je, jak říká Amy, mnoho elektronických prvků, ale slibuje, že album nebude komerční verze Evanescence.

Názor Amy Lee na We Are The Fallen

30. března 2010 v 17:39 | Adelle
Frontwoman Evanescence, Amy Lee, v rozhovoru pro časopis Billboard řekla, že nemá žádný názor na kapelu We Are The Fallen, která se převážně skádá z bývalých členů Evanescence. "We Are The Fallen nemají nic splečného se mnou, ani s Evanescence. Jediná věc, která mi na tom opravdu vadí, je to, že se všude píše o 'zakládajících členech Evanescence'. Ben a já jsme jediní původní členové Evanescence, John a Rocky se ke kapele připojili poté, co jsme už nahráli Fallen. Takže spoustu let se kapela neskládala z nikoho jiného kromě mě a Bena. Nemám na ně žádný názor a nechci o nich nic říkat."

Amy vysvětluje důvody vydání Together Again

9. března 2010 v 22:02 | Adelle
Bolest je velká část života. Je to věc, která nás přináší na zem a pevně nás spojuje s ostatními lidmi. Nikdy jsem se necítila být blíže lidem, než ve chvílích velkého smutku nebo neštěstí, a hádám, že to je ta věc, která nás, lidi po celém světě, právě teď spojuje s lidmi z Haiti. Jsme stejné bytosti se stejným srdcem, a i když se někdy můžeme cítit silní, jsme naprosto bezmocní ve srovnání s křehkostí tohoto světa. Špatné věci se stávají. Někdy to není ničí chyba. Ale bolest, kterou pociťujeme, by nás měla dělat lepšími.... více vnímavími k ostatním a více uvědomující si náš vliv na jejich životy. Nezáleží na tom, co dáváme, lidé po celém světě budou zranění, tak jako jsme my. Ale možná tohle je ten smysl, a je to na nás zkusit se spojit s tou bolestí místo toho, abychom ji potlačili, a to je to, co nás dělá lidskými.

Evanescence se nejen v tvorbě posouvají dál

9. března 2010 v 17:46 | Adelle
,Je tu spoustu nesmyslů a hovadin spojených se jménem kapely', říká Amy Lee. ,Ale jsem připravená se přes ně přenést. Zjistila jsem, že Evanescence je to, kým jsem.' A Amy opravdu nežertuje. Od té doby, co vyhráli Grammy za multiplatinové debutové album Fallen, sužovaly kapelu vnitří boje a změny v sestavě, které začaly odchodem spoluzakladatele Bena Moodyho v roce 2003. V roce 2006 se na veřejnosti hodně propíral spor, kvůli kterému zbývající původní členové (kytarista John LeCompt a bubeník Rocky Gray) kapelu opustili anebo byli vyhozeni. Brzy se opět připojili k Benovi Moodymu a společně s Carly Smithson založili kapelu s názvem We Are The Fallen.
Evanescence se také posouvají dál. V září vydají první album od roku 2006 v nové sestavě a v novém stylu. Amy Lee, kytarista Terry Balsamo, basák Tim McCord, bubeník Will Hunt a nejnovější člen kapely, producent a skladatel Will "Science" Hunt (ano je to pravda, kapela má dva členy, kteří se jmenují stejně!) v newyorském studiu nahrávají album s producentem Stevem Lillywhitem (U2, Rolling Stones). A charakteristický tvrdý, rockový sound Evanescence vedou směrem electro-popu, inspirováni kapelami Massive Attack, Björk a Porishead. ,Album obsahuje změněné, převrácené a zkreslené zvuky', říká Amy. ,Některé věci jsou opravdu legrační.'

Amy o novém albu a složení kapely!

7. března 2010 v 10:40 | Adelle
Ahoj lidičky, je tu jedna věc, kterou bych vám chtěla objasnit. Troy se k nám na turné nepřipojí. Momentálně je členem Seether a skládá s nimi, což je pro něj velká šance k rozvoji. V současné době také pracují na novém albu. Bude nám na turné velmi scházet, ale jsem za něj šťastná. Je to velmi milý a telentovaný muž, který si zaslouží tvořivě zazářit. Terry bude na albu hrát všechny kytarové části, a až se bude blížit turné, rozhodneme se, kdo s námi bude hrát živě jako druhý kytarista. Složení kapely je jinak stejné (pozn. Terry Balsamo, Tim McCord a Will Hunt), ale přidal se k nám Will Hunt (pozn. bubeník a producent, který s Amy pracoval na Sally's Song).
Mimochodem je velmi těžké popsat, jak bude album jako celek znít, až ho uslyšíte, tak pochopíte. Rozhodně je to stále Evanescence, spíše bych to takle nazývat neměla, protože se pořád vyvíjíme. Nemůžu se dočkat, až ho uslyším dokončené. Momentálně jsem velmi šťatsná a zažívám spoustu legrace, je dobré dělat opět to, co miluji. S láskou, Amy.

Evanescence vydávají Together Again na pomoc Haiti!

25. ledna 2010 v 16:51 | Adelle
Zakladatelka a zpěvačka mezinároně proslavené kapely Evanescence, Amy Lee, dnes oznámila, že spolupracuje s the United Nations Foundation, aby získlala peníze pro tuto organizaci, která se snaží zlepšit situaci na Haiti. "Jsem hluboce dojata tragickou ztrátou a zpustošením, které se odehrálo na Haiti. Doufáme, že budeme schopni finančně přispět spoluprácí s nadací UN Foundation skrz naši hudbu," říká Amy. Evanescence, stejně tak jako jejich nahrávací společnost, Wind-up Records, a jejich vydavatel, S1 Songs America, darují značnou část výdělku z prodeje singlu organizaci UN Foundation. V pátek 22.01. 2010 bude píseň Together Again dostupná ke stažení pro ty, kteří darují finanční částku pro UN Foundation na podporu CERF (Central Emergency Response Fund). Píseň, která před tím nikdy nebyla vydána, bude dostupná příštích 30 dnů na www.unfoundation.org. "Jsme vděční za podporu od Evanescence, kteří pomáhají UN Foundation, aby mohla poskytnout pitnou vodu, jídlo, léky a zdravotní pomoc," řekl Aaron Sherinian, výkonný ředitel veřejných záležitostí pro UN Foundation. "Vedení UN Foundation dnes pomáhá lidem na Haiti, a řešení následků zemětřesení přijde na řadu během týdnů nebo měsíců.

New year, new hair, new album!

9. ledna 2010 v 10:47 | Adelle
A máme tu nový rok 2010! Sice hodně opožděně, ale přece, vám chci popřát všechno nejlepší, hodně štěstí a zdraví a hlavně hodně splněných přání :) Doufám, že jste pořádně oslavili silvestr, protože Amy rozhodně ano. Na svůj twitter přidala fotku se svou kamarádkou Tab (link) a hrozně jim to tam sekne! Hlavně Amy ty vlasy! Love it! Amy také na twitteru oznámila, že nahrávání dalšího alba je za dveřmi: We are officially going into the studio to record our third album next month. I'm beyond excited and will keep you up to date along the way! Takže se máme rozhodně na co těšit. Nezoufejte a vydržte, třetí album je už na cestě a bude znít asi úplně jinak než očekáváte. Osobně jsem hodně zvědavá, co Amy stvořila, ale rozhodně to bude originální a velkolepé. Nechme se překvapit.
 
 

Reklama