link me:

Other Media

Good Enough v CSI

18. prosince 2008 v 18:54 | Adelle
Tuto informaci jsem už někde psala, ale radši připomínám. Dnes ve 21:45 dávají už sedmnáctý díl sedmé řady seriálu Kriminálka Las Vegas, ve kterém zazní poslední singl Evanescence z alba The Open Door, Good Enough. Díl se jmenuje Fallen Idols (Padlé idoly) a song by měl zaznít na konci i na začátku dílu. Podstatná část, kterou uslyšíte, bude intro k Good Enough, ale na začátku uslyšíme i Amy zpívat, takže se máme na co těšit. Určitě se nezapomeňte koukat, je to krása slyšet Amyino dílo v televizi.

Sally's Song

28. srpna 2008 v 15:12 | Adelle
A je to tady! Album s cover verzemi písní z filmu The Nightmare Before Christmas vyšlo, a tak s novým školním rokem je tu i novinka, a to v podání Amy Lee, konkrétně Sally's Song. Amy stvořila skvělou píseň ze svého oblíbeného filmu a dokonce využila nové dovednosti, a to hraní na harfu. Je vidět, že Amy rozšiřuje své obzory a možná se tohoto nástroje dočkáme i v dalších písních na již připravovaném třetím albu. Mě se skladba neskutečně líbí, vážně jsem nečekala, že to dopadne tak skvěle. Sally's Song si můžete už celou poslechnout zde.

Ukázka na Freaky Friday

20. dubna 2008 v 23:15 | Adelle
Evanescence a Lindsay Lohan. Ptáte se, co mají společného? Vlastně skoro nic, kromě toho, že píseň od Evanescence, a to konkrétně Going Under, byla použita k televizní ukázce k filmu Mezi námi děvčaty, kde právě hraje Lindsay Lohan. Nevim proč teda použili Going Under, protože s tímto filmem nemá nic společného, možná jen že hlavní hrdinka hraje v rockové kapele. Ale aspoň víme, že Evanescence jsou prostě hvězdy! Ať si každý řiká, co chce.

Tristan a Isolda Trailer

12. ledna 2008 v 16:47 | Adelle
Pokud se dnes večer budete dívat na velkofilm Tristan a Isolda, mám pro vás jednu zajímavost. Song od Evanescence, a to druhý singl z alba Fallen, Going Under, se objevil v traileru k tomuto filmu. Asi je vám jasné, že na soundtrack použit nebyl, ale stejně je to super. Musím říct, že v traileru zní naprosto skvěle. Ten Amyin hlas je naprosto mrazivý. Přesvědčit se o tom můžete po shlédnutí videa :) Je vidět že se Evanescence ve světě neztratí :)

Elektra Soundtrack

24. srpna 2007 v 15:15 | Adelle
Pokud to ještě nevíte, tak to pro vás bude překvapení. Evanescence navazují na svůj úspěch a rozšiřují sbírku soundtracků, na kterých můžete slyšet něco z jejich tvorby. Song Breathe No More je jedna z písní ze soundtracku k filmu Elektra. Pokud si říkáte, že jste ho tam neslyšeli, tak máte pravdu. Song ve filmu nezazní, ale je vidět, že se na tomto filmu podíleli stejní tvůrci jako na filmu Daredevil, protože výběr kapel na tomto soundtracku se moc neliší od toho k filmu Daredevil.

Daredevil Soundtrack

24. srpna 2007 v 14:58 | Adelle
Není snad ani potřeba říkat, že Evanescence se proslavili hlavně díky béčkovému filmu Daredevil. Dostali možnost, aby v tomto filmu zazněly hned dva singly z prvního debutového alba Fallen. A to hned první singl Bring Me To Life, při kterém Elektra slušně nakope pár pytlů s pískem :D Na tomto singlu hostuje zpěvák Paul McCoy z kapely 12 Stones. Ale málo z vás možná ví, že tím druhým singlem je My Immortal, který ve filmu taky zazní. Možná právě díky Daredevilovi se Evanescence dostali na vrchol a jejich debut se prodával jak na běžícím pásu.
 
 

Reklama